Sari la conținut

Structura forum


Stefan

Postări Recomandate

Ma gandeam sa mai adaug o sectiune de indicatori... Ce ziceti?

da, chiar ar fi binevenita "Custom Indicators & Expert Advisors MQL4"

 

sa fie un loc unde putem vorbi ciudatenii de genul:

ticket=OrderSend(Symbol(),OP_BUY,Lots,Ask,2,Ask-SL*Point,Ask+TP*Point,"Channel",0,0,DodgerBlue);

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Răspunsuri 40
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

O zona de discutii despre experti si indicatori si o alta despre review-uri despre tot ceea ce este folositor in activitatea curenta a unui trader,asta consider ca ar fii util si necesar in plus fata de categoriile deja existente.In rest forumul asa cum este acum,functioneaza perfect :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 luni mai târziu...
  • Management

Provizoriu, pot sa va ofer un cont de ftp cu drept de upload si o limita de 5GB. Este cineva interesat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

A, si daca va convine mai mult metoda asta, "provizoriu" se poate transforma in "permanent"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca 5 GB va fi suficent pentru inceput, sa zicem pentru materialele de baza, carti, indicatori...ramane sa vedem cat de facil va fi accesul pentru cei care vor sa ia ceva de pe ftp, ca de pus vor fi doar cativa. Se poate face din interiorul forumului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Voi incerca sa-l fac sa mearga din interiorul forumului, dar la inceput se va face numai cu un client de FTP. Totusi, pentru a afla userul si parola, va trebui sa aveti cont pe forum (voi schimba periodic parola)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trimite-mi pm cu adresa si userul, ca sa incep uploadul materialelor stranse pe calculatorul de acasa cu ajutorul userilor de pe forum, filmele uploadate de tradelover nu le voi uploada pt ca ar ocupa prea mult spatiu, dar le voi pastra eu si le voi pune la dispozitia oricui vrea sa le uloadeze.

 

ti-as recomanda sa gasesti si un moderator care sa se ocupe de perierea materialelor uploadate, pt ca altfel se va aduna foarte mult junk.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.