Sari la conținut

GBP/USD


maslow

Postări Recomandate

In general stirile de la sfarsitul saptamanii trecute si inceputul saptamanii acesteia au fost negative pentru USD, nu mizez neaparat pe o crestere a lirei, mai degraba pe o depreciere a dolarului. S-ar putea sa incepem cu un decalaj pe crestere intre GBP/USD saptamana viitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@apolo

nu prea. oricum eu merg pe daily, asa ca in general fac o tranzactie pe zi. iar 10.000 e cel mai mic cont al meu, asa ca...tre sa am mai mare grija de el, ca-i mic. Daca fac 4-5% sun clientul sa mai bage ca e baiat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma cred eu ca odata si odata vor fi izbucniri puternice ale acestei paritati deoarece de mult timp se consolideaza intr-un triunghi pe termen lung. Nu putem sti unde va sparge (sus sau jos) dar, o va face odata si odata. Dar si cand o sa sparga, o sa fie cutremur.post-4941-0-70288000-1359668387_thumb.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Uneori poate fi asa de simplu sa facem anumite observatii, uneori mai putin. Exemplul de jos face parte din prima varianta. Cati au vazut-o oare? Asta e intrebarea.

 

post-2510-0-29494100-1361855501_thumb.png

 

Daca aveti un deja-vu, comparati imaginiea aceasta cu cea din postul #24 din topicul Ce sistem sa aleg! Tot nu v-ati prins - eu nu va spun, va las sa o dibuiti de unul singur.

 

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.