Sari la conținut

inceputul unui sfarsit frumos


eu_

Postări Recomandate

he he... citesc tot ce scrii pe forum...

era sa iau si eu un short azi la 1.47, dar n-a mai venit semnalul de confirmare asa c-am plecat la plimbare.

 

Cut your loses short. Acolo era stopul :) daca nu ar fi fost, acum eram la minus 240, atat a urcat euro ieri.

 

daca ar fi fost pe directie, da, era pe termen lung insa nu eram bulumac sa il tin la negativ. Precum am mai explicat, nu e nici o problema (de natura sentimentala) din partea mea sa opresc orderele cand sunt pe minus. Problema mare e sa le tin cand sunt pe plus.

 

well, eu sunt inca biased short, dar sa nu ii spuneti lui Scrat si Iordaki :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Moderators

normal ca citesti... era la poanta... :) (adica implicit va recunosteam meritu' la analiza bulish)

 

LE: Si ca sa fie clar, se vede bidul de ieri, linia mov este suportul weekly, care tine de ani buni, dadea semne ca se intoarce acolo, dar nu mi-a dat nici macar timp sa rasuflu ori sa imi fac sperante... Ca sa il pedepsesc :) dimineata am intrat iar short, tot cu stop la 100...

 

post-1272-1222147037_thumb.jpg

 

sa vedem unde ne ducem... grrr...

Editat de tradelover
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.