Sari la conținut

O zi execelenta!13 aprilie 2007


michaelforex

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • Management

Ce browser folosesti si ce mesaj primesti cand incerci sa atasezi sau sa postezi mesajul cu poza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intru la replay treath, apoi dau browse ca sa iau fotografia din calculator. mai apoi dau add attachment si dureaza mult pana face attache-ul. cand termina de incarcat imi apare din noi pagina, dar fara ce am atasat desi sta ceva timp sa incarce. legat de mesaj, nu primesc nici unul.:D nasol. sa vedem pe viitor poate se remediaza si merge mai bine. o sa mai incerc.

la multi pipsi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Probabil poza este prea mare... Am postat la forex[/acronym].vamist.com/forum/Probleme-cu-attach-ul-t-1089.html#pid3357"]http://forex.vamist.com/forum/Probleme-cu-...89.html#pid3357 lista cu tipurile de fisiere acceptate si dimensiunea maxima acceptata pt. attach. Daca poza ta depaseste dimensiunea maxima, incearca sa o redimensionezi sau sa folosesti alt format.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am facut poza asta cu un program micut care se numeste ScreenHunter. prima data am facut poza intr-un format gif, sau nu stiu de care, dar mai apoi am mai pus odata poza pe monitor si am facut-o in format jpg.

ce parere aveti de tranzactii? ce am facut rau sau bun?

astept sfaturile celor mai "batrani" in ale forexului.

la multi pipsi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.