Sari la conținut

Forex Romania


Postări Recomandate

Am tot cautat pe aici si nu am gasit comentarii vis-a-vis de Forex-romania.ro.

Eu am acum cont demo la ei si as vrea sa stiu daca s-ar merita sa deschis (candva) cont real...chiar daca min este 250 vreau sa deschid cu 1000 $...inca ceva...Forex Romania ce platforma foloseste?....

Merci Mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

deci: ce pot sa-ti spun despre forex.com... reprezinta divizia retail de la gaincapital ca au spreaduri mari dar si ca daca deschi9zi cont cu peste 1000$ ai acces la platforma de la esignal iti ofera api si cam atat iar daca mergi pe site-ul celor de la forex-romania forex[/acronym]-romania.ro/index.php?module=16"]AICI o sa afli ca ei sunt frectie cu apa rece la picior de lemn :smile:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha...deci mai bine doar ma antrenez la ei, ca mi se pare destul de usor si intuitiv de folosit programul lor, si apoi imi mut contul la...la...oanda?!?!....ca din ce-am citit eu, asta ar fi cel mai raspandit...

Merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

eu am cont la www.forex-romania.ro

 

ei sunt cobrand pentru www.forex.com adica tu de fapt relatia contractuala o ai tot cu forex.com ... care totusi este poate cel mai mare provider de forex...

cei din romania asista doar in limba romana pentru cei din state ... e mai usor sa dai un telefon in romania daca ai nelamuriri decat sa suni in state sau in finlanda ....

alegerea unui broker se face si in functie de increderea pe care ti-o da ... FOREX.com is a registered Futures Commission Merchant (NFA ID #0339826) and a member of the National Futures Association. As an FCM, FOREX.com is regulated by the Commodity Futures Trading Commission (CFTC

 

acum are 2 platforme ... java si html ... ambele putand fii utilizate de pe orice calc fara download ... dezavantajul e ca nu au metatrader ptr live desi acum exista metatrader pentru demo ... probabil ca-l vor implementa si pe asta ...

 

avantajul la ei e ca poti incepe cu 250 usd ... nu tuturor le este accesibil de la inceput sa deschida conturi de 2000 sau 5000....

 

alimentarea de pe card se face instant ... nu tre sa mai anunti pe nimeni ... ai trimis , in secunda urmatoare ai banii ...

si un alt avantaj pentru conturile peste 1000 usd e ca ai autochartist gratis ... care mie mi se pare chiar bun de luat in seama ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

uite ca baietii s-au adaptat cerintelor si au pus si metatrader 4 ... bravo lor ... dar mie imi place in continuare asta java ... poate m-am obisnuit eu cu ea... are click de buy si sell direct pe ecran ... daca te grabesti... dar meta da grafice mai bune ... acum fiecare cum i se pare mai bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • 9 luni mai târziu...
  • 8 luni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.