Sari la conținut

Teletrade


damnrock

Postări Recomandate

am descarcat platforma de la teletrade au 3 pipsi eurusd. sa tot faci trade la spreadul asta. banuiesc ca accepta si scalperi  :D

si sunt si foarte bine cotati afara!

Editat de iulik2k1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@valim1975

 

Daca-ti place, da-mi un plus la reputation!

 

Revin mai pe larg. Bafta!

+1 ai. mai pune si tu o idee buna, ca sa mai aiba lumea dupa ce sa se ghideze. 

 

p.s. incerc sa fac rost de cartea "Lupul de pe Wall Street" in Romaneste, ca despre Madoff nu am gasit nimic, decit cartea uneia care i-a "beep" de 2 ori ( am gasit-o la reducere, am dat vreo 12 pipși pe ea (adica 4 lei) :)) ) . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reiau postarea, fara jignire la userii de aici si imi cer scuze si doresc sanatate grabnica!

Va marturisesc ca nu voi face nici un curs, ma voi apuca de “meditatii" cu un trader cu experienta dovedita (nu impostor) - este cunoscut national si international - din Cluj-Napoca de fel - nu vrea sa ii fac reclama (a se vedea diferenta pentru cunoscatori..). Il voi plati cu mai multi bani decat mi se cere acolo la firma de asa ceva (700ron) DAR DOVEDITI CU STATEMENT CU CONDITIILE MELE PERSONALE EXACT ASA CUM VREAU EU CU CE RISK VREAU EU, CAT DE MIC SI TOTUL ASA CUM CER EU, CA SA-I DAU BANI PE MANA!

 

 

 

 

Va doresc numai bine, tuturor si daca aveti intreabri sau comentarii - va voi raspunde!

Am intrebari.

1.De ce e mai bun la predat trader Cluj decat Teletrade?

2.Pe tot globul traderul tranzactioneaza profesorul preda. Sunt 2 meserii diferite.

3.Daca e trader vrem sa-i vedem rezultatele.Poate ne inscriem mai multi la cursuri si face si el o reducere.

4.Sunt curios cine e, ca doar are renume national si mondial.( sper sa nu fie Bercea Mondialu :ohno: )

5.Esti client JP Morgan. Cat e minimum pentru deschidere de cont?

Editat de Tim_isoara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ne pui si noua o monitorizare cu contul tau dupa ce iei meditatii de la un traderu' MONDIALUL.

si sa ne dai un selfie cu tine si ferrari, lolo ferarri.  :D

 

sunt curios ce crezi ca poti sa inveti de la un super trader. o super strategie care o sa te imbogateasca din aia 10euro care iti mai raman dupa ce platesti traderul?

piata pentru cei mai multi e random, paternuri nu se gasesc la coltul strazii.

succes in cautarile tale.

Editat de iulik2k1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Reiau postarea, fara jignire la userii de aici si imi cer scuze si doresc sanatate grabnica!

Va marturisesc ca nu voi face nici un curs, ma voi apuca de “meditatii" cu un trader cu experienta dovedita (nu impostor) - este cunoscut national si international - din Cluj-Napoca de fel - nu vrea sa ii fac reclama (a se vedea diferenta pentru cunoscatori..). Il voi plati cu mai multi bani decat mi se cere acolo la firma de asa ceva (700ron) DAR DOVEDITI CU STATEMENT CU CONDITIILE MELE PERSONALE EXACT ASA CUM VREAU EU CU CE RISK VREAU EU, CAT DE MIC SI TOTUL ASA CUM CER EU, CA SA-I DAU BANI PE MANA!

 

 

 

 

Va doresc numai bine, tuturor si daca aveti intreabri sau comentarii - va voi raspunde!

Am intrebari.

1.De ce e mai bun la predat trader Cluj decat Teletrade?

Fiinca se hranește cu Fainoșag, și dă codu prin SMS , lail.lail.lai laaaaa

2.Pe tot globul traderul tranzactioneaza profesorul preda. Sunt 2 meserii diferite.

La Cluj e una si aceiasi. :))  De ce? De Fainoșag. La Bucuresti nu e asa. Nici la Timisoara?

3.Daca e trader vrem sa-i vedem rezultatele.Poate ne inscriem mai multi la cursuri si face si el o reducere.

Am si eu 300% pe cont demo  in 6 luni. E treaba ta daca nu accepti. Eu zic ca sunt destule puncte. Iti arat cite extrese vrei....e pe bune. 

4.Sunt curios cine e, ca doar are renume national si mondial.( sper sa nu fie Bercea Mondialu :ohno: )

Cauta pe google "Lupul de pe Wall Street". il gasesti subtitrat si in Romaneste, pe linga Bulgărește, Grecește,....Nemtește (scuze, la astia e vorbit)

 

5.Esti client JP Morgan. Cat e minimum pentru deschidere de cont?

 

Iti zic eu la Citi:Pentru romani era 10.000 sau 25.000  usd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu 300% pe cont demo  in 6 luni. E treaba ta daca nu accepti. Eu zic ca sunt destule puncte. Iti arat cite extrese vrei....e pe bune. 

 

El nu stiu daca vrea dar eu vreau sigur sa vad asa ceva. Si cate poti pune numai nu mai multe. Astept!

 

Sa vedem ce produce FAINOSAGUL.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Am si eu 300% pe cont demo  in 6 luni. E treaba ta daca nu accepti. Eu zic ca sunt destule puncte. Iti arat cite extrese vrei....e pe bune. 

 

El nu stiu daca vrea dar eu vreau sigur sa vad asa ceva. Si cate poti pune numai nu mai multe. Astept!

 

Sa vedem ce produce FAINOSAGUL.

 

ai PM. Fainosagul este acum la moda...:)))) Imi place recalama la nebunie. Unul vorbeste cu gura plina si altul are voce de popă. Nu e exclus sa il fi inchiriat mai ieftin de pe undeva.:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Va salut! Am citit toate paginile pana acuma si vreau sa va spun ca saptamana trecuta m-am angajat la teletrade, am 22 de ani si am luat testul, nu am platit nici un curs pentru ca nu prea am bani dar am invatat cam de 2-3 ani aproape incontinuu, am inceput de luni sa tranzactionez pe real, mi-au dat un cont de 5000$ si deocamdata sunt pe profit, ramane de vazut ce se intampla pe parcurs, va scriu in ideea in care m-am gandit ca poate vreti sa imi puneti cateva intrebari, sfaturi sau sa clarific cateva lucuri din ce am aflat pana acuma, o sa raspund sincer la orice si daca imi dati in cap sau imi ziceti ca am facut o prostie, pana atunci, succes la trading! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.