Sari la conținut

Forex Chat


Stefan

Postări Recomandate

  • Moderators

nu, nu mie mi-ai zis, dar odata mai demult cand am pus nu stiu ce EA, ai zis, citez: "era bine daca facea si cutare lucru in plus, dar as fi prea nerusinat sa mai cer si asta" ori ceva pe acolo, si eu am retinut expresia :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • Management

Cred ca am gasit si o solutie pentru detach. Sper sa am timp in seara asta sa o implementez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

O comanda utila: scrieti "/backtime x" (fara ghilimele) pe chat. Inlocuti x cu un numar de minute si veti primi history-ul cu ce s-a scris in ultimele x minute.

Cand va logati, sistemul face automat /backtime 60 (deci ce s-a scris in ultima ora), dar puteti sa scrieti din nou comanda si sa puneti x egal cu orice numar pana la 180 (3 ore). Pe viitor o sa maresc limita de 3 ore.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Gata domnilor, avem si "detach" :)

 

O sa scot chatul de pe prima pagina pentru ca nu mai e nevoie de el acolo. Se poate accesa oricand prin linkul "Forex Chat" din partea de sus a paginii (in dreapta).

 

[later edit]

Si ca sa fie si mai interesant, in linkul de sus vedem si cati useri discuta pe chat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

De acum se poate da /backtime nelimitat (teoretic, ca practic chatul afiseaza doar ultimele 1000 de linii). Daca vad ca o sa inceapa sa mearga greu voi limita iar backtime-ul si o sa scad numarul de linii care apar in chat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.