Sari la conținut

La multi ani, Tradelover


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Daca ai vrut sa scapi, sa stii ca te-a dat de gol forumul... Si nu numai ca ne spune ca azi e ziua ta (azi dupa ora noastra ca la tine nu stiu ce ora e), dar ne spune si cati ani ai implinit. Asa ca, la (si mai) multi ani si cat mai multi pipsi :) .

 

Iti multumesc pentru tot ceea ce faci pentru aceasta comunitate si pentru faptul ca ochiul tau "critic" nu scapa nimic :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

eram sigur ca esti nascut in zodia leului!!! :)

la multi ani de pe partea cealalta a globului, sa ai un an bun si plin de realizari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Mersic, mersic! Va multumesc la toti pentru urari, faina lectura de dimineata, hehe... Party-ul l-am avut sambata, desi se zice ca nu e bine sa il faci inainte, dar sa astept pana sambata viitoare n-avui rabdare... Ne-am adunat vo 30 de colegi de la companie si am mancat niste tailandisme si am baut niste bere, am stat la taclale, asta fu tot party-ul, vo doua gagici s-au cherchelit si au inceput sa cante karaoke (la moda pe aici) si sa danseze din buric (pacat ca nu se chercehelisera destul ca sa se si dezbrace :), oricum party-ul a fost mult mai voalat ca cel de anu' trecut, la urma urmei, 41, in afara ca e prim :) nu mai are alte rezonante... anu trecut am avut party mai mare, tort mare, sampanie, etc, legat de schimbarea prefixului. Adica trecerea de la 39 la 40. Aaa, haha, apropo de schimbarea prefixului, pe aici nu se foloseste, astia nu stiau si a trebuit sa le explic cum ca se schimba 3 in 4, anu trecut cand am trimis invitatii am scris ca fac party ca schimb prefixu, apoi radeau astia de mine si tot imi ziceau "cum adica schimbi prefixu? de acuma nu o sa iti mai zicem Mr., o sa iti zicem Miss?" (la tailandezi sunt multi transsexuali, si sunt la moda operatiile de schimbare de sex)... Cativa "poznasi" m-au tot strigat "miss" vo doua saptamani, desi aveam barba... Eram un fel de miss cu barba, haha...

Editat de tradelover
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tradelover, inaintarea in varsta e ceva inerent si ireversibil. Cu totii mergem catre intr-acolo.

O "utopie" de-a mea care era de fapt un vis mai poznas era sa ne traim anii de pensie inainte adica fix de pe la 20 la 60 de ani, apoi fiecare sa fie liber sa munceasca.

Eu iti doresc sa muncesti din ce in ce mai putin pentru altii si din ce in ce mai mult pentru tine.

Era o vorba "fii evreu".

 

 

Bafta man si La Multi Ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.