Sari la conținut

Shortcut bar


tradelover

Postări Recomandate

  • Moderators

asa se numeste?

 

Ma refer la bara aia de culoare deschisa de sus, unde scrie:

 

"Logged in as: ...( Log Out )... My Blog · My Controls · View New Posts · View Posts History · Forex Chat · My Assistant · My Friends · New Messages"

 

Stefan, crezi ca se poate sa pui o copie a ei si in partea de jos a paginii? De exemplu inainte de "similar topics", eventual lipita de advertizingul de la adbot? Nu e musai, doar o pasarica de a mea, pe considerentul ca ori de cate ori citesc un thread cu posturi lungi, ma trezesc la sfarsitul paginii, si trebuie sa derulez o gramada pana la inceput, ca sa dau new posts, sa ma duc pe blog, ori sa citesc mesajele. Daca nu se poate, macar un buton cu "go top", din cand in cand pe pagina (dupa ultimul post, macar) care sa te duca in topul paginii?

 

Sarutmana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

  • Management

Intr-adevar merge si cu tasta Home (daca nu e cursorul intr-o casuta de fast reply) dar o sa pun si jos bara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

NU trebuie sa derulezi mult.

Apsi butonul Home de pe tastatura si te duce la inceputul paginii.

Meserie, chiar merge la firefox! iaca asta nu stiam! Sarutmana marco! cat traieste omu invata.

 

De fapt, holband ochii mai atent, am descoperit ca fiecare post are un buton de "top" in stanga jos. Ba chiar si un buton de "report" langa el. Eu eram ferm convins ca toate butoanele sunt in dreapta, nu m-am uitat niciodata acolo in stanga, haha.... Well... batranetea... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.