Sari la conținut

Admiral Markets


Cityzen

Postări Recomandate

nu cred ca vor ajunge , citeste ce am zis sus

una din conditii este sa deschizi un cont dupa ce castigi, asa am cetit pe web la ei

 

asa ca ,.......ai de asteptat

 

Sa inteleg ca trebuie sa depun alti bani ca sa pot retrage? Unul din staff-ul lor mi-a zis ca nu, nu mai stiu ce sa cred.

 

Mersi.

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei, sa reiau ideea , eu cand am citit promotia pe web spunea ca dupa ce obtin cei 50 usd , ca sa fie ai mei trebuie sa fac un cont nou sau sa am cont la ei de minim 10 USD, dupa care pot sa retrag ce vreau eu,

Nu doresc sa te dezinformez dar ia legatura cu Cristian Cochintu , cel care sta la butoane pe info@

Editat de nirolf69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei, sa reiau ideea , eu cand am citit promotia pe web spunea ca dupa ce obtin cei 50 usd , ca sa fie ai mei trebuie sa fac un cont nou sau sa am cont la ei de minim 10 USD, dupa care pot sa retrag ce vreau eu,

Nu doresc sa te dezinformez dar ia legatura cu Cristian Cochintu , cel care sta la butoane pe info@

 

Am inteles. Ce m-a deranjat a fost faptul ca nu mi-a raspuns si la mail-urile pe care le-am trimis de ieri, sa tot fi fost vreo doua. :) La o adica, o sa depun ca sa pot sa imi dau withdrawal. Mersi inca o data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept si eu de 2 zile si inca nu am primit banii. Am deschis contul real la ei, fara a depune la ei bani. Am discutat cu cineva in English si mi-a dat un link cu un doc de transfer. L-am expediat la care Cochintu a reactionat relativ repede si mi-a spus ca trebuie alt doc de transfer si l-am expediat pe acela. Cei de la support mi-au spus ca dureaza de la 1 la 3 zile. Astept si maine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine au fost mai prompti, cand am facut 100$ l-am sunat pe cochintu si mi-a spus ce tre sa fac. Mi-am deschis cont, am trimis contractul si formularul de transfer prin e-mail, apoi a 2-a zi mi-au transferat banii. Nu am facut nici o depunere.

Editat de mdcatalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine au fost mai prompti, cand am facut 100$ l-am sunat pe cochintu si mi-a spus ce tre sa fac. Mi-am deschis cont, am trimis contractul si formularul de transfer prin e-mail, apoi a 2-a zi mi-au transferat banii. Nu am facut nici o depunere.

 

Mi i-au transferat slava domnului, astazi. There is a God!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

La mine au fost mai prompti, cand am facut 100$ l-am sunat pe cochintu si mi-a spus ce tre sa fac. Mi-am deschis cont, am trimis contractul si formularul de transfer prin e-mail, apoi a 2-a zi mi-au transferat banii. Nu am facut nici o depunere.

 

Mi i-au transferat slava domnului, astazi. There is a God!

 

:sad:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...

Salutare!

 

Revin si eu in calitatea mea (daca se poate numi asta o calitate) de incepator nestiutor. Vreau sa incerc vara asta un cont mic (25E) pentru microloturi sau chiar nanoloturi.

 

Nu imi este prea clar si aici va rog sa imi raspundeti daca stiti. Care ar fi suma minima ce trebuie depusa la admiral, si daca exista comision de tranzactie. Initial m-am uitat dupa IBFX dar din ce am inteles taxele bancare (nefiind din romania) sunt destul de mari pentru un cont mic. Sau evident daca puteti sa imi recomandati un trader fara comision de depunere/retragere si care are micro/nano loturi.

 

Multumesc anticipat, :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.