Sari la conținut

Cine pierde in Forex ?


sergiub

Postări Recomandate

  • Moderators

hihi, si ca sa pun sare pe mamaliga, uite ce primesc pe PM:

 

rad de unu singur dupa ce am citit ultimu tau post :P))

abia m-am abtinut sa-ti dau reply,vreau sa vad cine te salveaza :D

 

ps-poti sa postezi tu PM-ul meu :D

ha ha ha

nu e asa ca e tare? :D

 

si nici macar nu e noua poanta, a mai fost odata mai demult o poveste identica, era un tread cu "ce cautam noi in forex" care era foarte activ, pe vremea cand abia se introdusese "view post history", si apareau doar titlurile posturilor, nu detaliat ca acum, si tot cam pe atunci se deschisese treadul cu divergentze, etc. Si daca dadeai pe view post history si citeai posturile la rand, suna asa:

 

ce cautam noi in forex?

divergenţe

ce cautam noi in forex?

strategie de reversal

ce cautam noi in forex?

cum se fac banii

ce cautam noi in forex?

cel mai bun broker

ce cautam noi in forex?

strategie 3h+

ce cautam noi in forex?

GBP/USD

ce cautam noi in forex?

divergenţe

ce cautam noi in forex?

etc etc (era o lista lunga, am postat-o pe undeva)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit ultimele posturi din topic, n-am inteles despre ce discutati ( :P , adica cine cistiga sau cum se cistiga, sau cum se pierde?), si vreau sa-mi dau si eu cu parerea ca doar sunt roman si cel mai bine ma pricep la aflatul in treaba.

cine pierde in forex: masele. sau "turma", o alta denumire foarte plastica. cine arunca bani in afacerea asta si nu stie EXACT despre cum functioneaza. cine nu-si cunoaste adversarii (ma rog, poate aici gresesc in exprimare, mai corect era tehnicile pe care le folosesc adversarii). si cine nu-si cunoaste limitele si posibilitatile.

cine cistiga: restul.

atentie mare: NOI nu trebuie sa cistigam, asta este singura regula. iar in functie de ea celelalte reguli eventual se modifica permanent asa incit rezultatul sa fie mereu acelasi. a, ca unii dintre noi scapa (un procent mic in comparatie cu loserii), asta e alta poveste.

Editat de Scrat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Andrei!!

Indicatorii sunt buni!!Depinde ce iei din ei.Ca niciodata n-o sa gasesti unul care sa-ti prezica piata.Legat de EW .......n-o sa-l poti folosi singur.Mai trebuie pe langa si alte instrumente cu care sa cauti alte condiitii, pe care EW nu are cum sa ti le arate.

Din postul tau am observat ca tu astepti o strategie cu care sa ai profit din prima zi de tranzactionare.Cam greu frate....pana nu intelegi cum merg treburile poti sa ai tu tot arsenalul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.