Sari la conținut

Dati boxele la maxim


Postări Recomandate

  • Management

Din cand in cand, ma obsedeaza cate o melodie si o ascult intr-una... over and over again. La un moment dat, ma satur de ea si dupa aia o perioada lunga nu o mai ascult. Acum, ma obsedeaza melodia de mai jos. Pe voi ce piesa va obsedeaza acum?

 

name="allowFullScreen" value="true"> type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385">

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Din cand in cand, ma obsedeaza cate o melodie si o ascult intr-una... over and over again. La un moment dat, ma satur de ea si dupa aia o perioada lunga nu o mai ascult. Acum, ma obsedeaza melodia de mai jos. Pe voi ce piesa va obsedeaza acum?

Лист - Грёзы любви.mp3

Чайковский - Баркарола.mp3

Брамс - Венгерский танец №5

Моцарт - Турецкий марш

Editat de iordaki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 luni mai târziu...
  • 3 luni mai târziu...
  • Moderators

Gigi D'Agostino - The Riddle

videoclipul cel putin e mortal, versurile sunt... interesante (a se citi istoria, despre miile de mesaje primite care incercau sa rezolve "the riddle", haha, si eu am incercat sa o rezolv, in felul meu, dar tot nu m-am lamurit daca descrie un act sexual sau criza mondiala... man of Aran, two hands of Babylon....), iar melodia e destul de antrenanta la randul ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...

Titlul este irelevant. Piesa este extrem de linistitoare, relaxanta chiar daca Bill Evans probabil era un pic trist sau nostalgic. Fostul lui contrabasist murise intr-un accident de masina dupa care Bill a fost atat de afectat incat timp de un an nu a mai cantat. Aceasta e prima reprezentatie dupa acea pauza.

 

http://www.youtube.com/watch?v=a2LFVWBmoiw

Editat de Cityzen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.