Sari la conținut

Un system care genereaza semnale bune de vanzare/cumparare


catalinj

Postări Recomandate

Ar fi interesant sa vedeti daca intentiile voastre sunt pe aceeasi unda cu systemul acesta si cu semnalele lui ,pt ca m-a cam speriat:a dat semnal de buy in mai multe situatii in care cursul la gbp-usd se afla conform rsi,macd,in OB si a avut dreptate.verificati si site:www.bfxsystem.yolasite.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi interesant sa vedeti daca intentiile voastre sunt pe aceeasi unda cu systemul acesta si cu semnalele lui ,pt ca m-a cam speriat:a dat semnal de buy in mai multe situatii in care cursul la gbp-usd se afla conform rsi,macd,in OB si a avut dreptate.verificati si site:www.bfxsystem.yolasite.com

m-am cam saturat de site-uri cu semnale care ma pot face bgat fara sa dau prea multe click-uri. Am zis deja ca nu ma intereseaza insula aia din Pacific, deci nu mai insistati sa ma imbogatiti din tranzactiile Forex!!!!!!!!!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi interesant sa vedeti daca intentiile voastre sunt pe aceeasi unda cu systemul acesta si cu semnalele lui ,pt ca m-a cam speriat:a dat semnal de buy in mai multe situatii in care cursul la gbp-usd se afla conform rsi,macd,in OB si a avut dreptate.verificati si site:www.bfxsystem.yolasite.com

Ar fi mai interesant daca ai explica sistemul, si felul in care apar semnalele decat sa le transmiti "mura in gura".Asteptam cu interes sa citim despre strategia sau sistemul tau!

Bafta! :-?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi interesant sa vedeti daca intentiile voastre sunt pe aceeasi unda cu systemul acesta si cu semnalele lui ,pt ca m-a cam speriat:a dat semnal de buy in mai multe situatii in care cursul la gbp-usd se afla conform rsi,macd,in OB si a avut dreptate.verificati si site:www.bfxsystem.yolasite.com

Catalin, mie nu imi este clar ce spui in postul asta, ... "Ar fi interesant sa vedeti daca intentiile voastre sunt pe aceeasi unda cu systemul acesta si cu semnalele lui ..." Care sistem? despre ce vorbesti? .... "te-ai speriat ca a dat semnal de buy ..." Unde a dat? Cine a dat semnal? ... explica te rog despre ce vorbesti aici!!!

si 2) "verificati si site:www.bfxsystem.yolasite.com" ... ce este asta? Situl tau unde pui semnalele sau ce? Ce e asta? Sa urmarim semnale acolo ...sau cum? ...sincer nu inteleg!

Revino cu explicatii si zi ce este cu siteul ala si cu semnalele? Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa multi bani pierduti la fel ca orice trader incepator si citind tone de carti de specialitate , am ajuns la concluzia ca nimic nu ma ajut ,mai devreme sau mai tarziu ajungand sa pierd.Am testat o gramada de systeme si semnale si roboti(fapturbo, despre care se spune ca este bune nu functioneaza decat in anumite conditii de piata neagitata,dar daca se intampla o tampenie in piata suntem mancati pt ca opereaza cu niste Sl foarte mari iar risk /reward ratio este de 3/1.O tampenie dar l-am cumparat.ca sa nu mai lungesc vorba am cheltuit in jur de vreo 8000-9000 de dolari incercand sa invat si sa descopar un system care sa iti aduca un beneficiu de 300 % pe an.Dupa multe lupte seculare si trebuie sa recunosc dintr-un pur accident am reusit sa interpretez un pic altfel decat modul de baza pt care au fost creati mai multi indicatori care reusesc sa prevada intr-o proportie covarsitoare momentele de intrare si de iesire dintr-un trade.Ce pot sa fac este sa va prezint si voua semnalele si sa incercati sa le folositi pe un cont demo comparand rezultatele si deciziile cu cele pe care le-ati luat voi.In curand am sa pun si cateva charturi pentru exemplificare dar singurul lucru pe care nu il voi putea dezvalui este tehnica de calcul si de interpretare.Nu e nevoie sa va spun cum interpretez pt ca oricum e destul de dificil si pentru mine dar va va folosi cand veti lua decizii.Sistemul functioneaza perfect si pe stiri ,si in timpul lor si de fapt stirile nu fac decat ssa creeze momente foarte bune de intrat long sau short.Nu se bazeaza pe breakout si mai degraba pe adaugare de pozitii dar nu este averaging.Nu vreau sa jignesc pe nimeni si nu vreau ca cineva sa se simta jignit ca nu divulg metodologia dar va ofer semnale gratis si cu totii stim ca increderea se dezvolta in timp deci dati-mi un timp sa va demonstrez de ce este systemul in stare .Folositi va rog doar conturi demo .Oricum moneymanagement este prioritar orice sistem ai folosi si uneori un targ prost in care nu intri se numeste targ castigat.pana acum dupa ce l-am testat 1 an dde zile a generat atat de multi pipi ca nu ma simt ok sa va spun .Oricum cu cat stiti mai mult cu atat va va fi mai greu sa tranzactionati,am trecut si eu prin asta,dar daca veti dori sa traiti din trading va spun ca nu numai ca se poate dar va poate efectiv imbogati, fara glume.(fireste nu peste noapte dar va trebuie un psihic de fier si multa determinare.)www.bfxsystem.yolasite.com este situl meu pe care veti putea urmari zilnic cam 4 semnale ,.Va multumesc frumos iar ce pot sa fac si o voi face este sa impartasesc cu voi pozitiile pe care le deschid pt a vedea cam spre ce directie consideram ca

ne indreptam.

 

:-?

Ar fi interesant sa vedeti daca intentiile voastre sunt pe aceeasi unda cu systemul acesta si cu semnalele lui ,pt ca m-a cam speriat:a dat semnal de buy in mai multe situatii in care cursul la gbp-usd se afla conform rsi,macd,in OB si a avut dreptate.verificati si site:www.bfxsystem.yolasite.com

Catalin, mie nu imi este clar ce spui in postul asta, ... "Ar fi interesant sa vedeti daca intentiile voastre sunt pe aceeasi unda cu systemul acesta si cu semnalele lui ..." Care sistem? despre ce vorbesti? .... "te-ai speriat ca a dat semnal de buy ..." Unde a dat? Cine a dat semnal? ... explica te rog despre ce vorbesti aici!!!

si 2) "verificati si site:www.bfxsystem.yolasite.com" ... ce este asta? Situl tau unde pui semnalele sau ce? Ce e asta? Sa urmarim semnale acolo ...sau cum? ...sincer nu inteleg!

Revino cu explicatii si zi ce este cu siteul ala si cu semnalele? Multumesc

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nea Cataline, noi nu vindem nimic aici, suntem un grup restrans de traderi care, din cand in cand, mai impartasim diverse strategii. Daca faci reclama la vreun produs e cu totul altceva, dar pe mine sincer din exprimarea ta, nu m-ai convins - nu il cumpar - m-am hotarat dupa indelungi dezbateri ad-hoc. Cat despre suma investita si pierduta, nu prea pare nici asta convingator deloc, insa nu vreau sa te denigrez, nu sunt in masura sa o fac. Daca dispuneai de suma aceea fabuloasa pe care ulterior o pierdeai "incercand" sisteme etc, erai probabil un milionar desavarsit in usd si atunci piata de capital era doar un moft.

Si in final - 3 - de ce Dumnezeu nu functioneaza linkurile pe blogul tau?

 

No ofense man but, I don't buy it

 

Dupa multi bani pierduti la fel ca orice trader incepator si citind tone de carti de specialitate , am ajuns la concluzia ca nimic nu ma ajut ,mai devreme sau mai tarziu ajungand sa pierd.Am testat o gramada de systeme si semnale si roboti(fapturbo, despre care se spune ca este bune nu functioneaza decat in anumite conditii de piata neagitata,dar daca se intampla o tampenie in piata suntem mancati pt ca opereaza cu niste Sl foarte mari iar risk /reward ratio este de 3/1.O tampenie dar l-am cumparat.ca sa nu mai lungesc vorba am cheltuit in jur de vreo 8000-9000 de dolari incercand sa invat si sa descopar un system care sa iti aduca un beneficiu de 300 % pe an.Dupa multe lupte seculare si trebuie sa recunosc dintr-un pur accident am reusit sa interpretez un pic altfel decat modul de baza pt care au fost creati mai multi indicatori care reusesc sa prevada intr-o proportie covarsitoare momentele de intrare si de iesire dintr-un trade.Ce pot sa fac este sa va prezint si voua semnalele si sa incercati sa le folositi pe un cont demo comparand rezultatele si deciziile cu cele pe care le-ati luat voi.In curand am sa pun si cateva charturi pentru exemplificare dar singurul lucru pe care nu il voi putea dezvalui este tehnica de calcul si de interpretare.Nu e nevoie sa va spun cum interpretez pt ca oricum e destul de dificil si pentru mine dar va va folosi cand veti lua decizii.Sistemul functioneaza perfect si pe stiri ,si in timpul lor si de fapt stirile nu fac decat ssa creeze momente foarte bune de intrat long sau short.Nu se bazeaza pe breakout si mai degraba pe adaugare de pozitii dar nu este averaging.Nu vreau sa jignesc pe nimeni si nu vreau ca cineva sa se simta jignit ca nu divulg metodologia dar va ofer semnale gratis si cu totii stim ca increderea se dezvolta in timp deci dati-mi un timp sa va demonstrez de ce este systemul in stare .Folositi va rog doar conturi demo .Oricum moneymanagement este prioritar orice sistem ai folosi si uneori un targ prost in care nu intri se numeste targ castigat.pana acum dupa ce l-am testat 1 an dde zile a generat atat de multi pipi ca nu ma simt ok sa va spun .Oricum cu cat stiti mai mult cu atat va va fi mai greu sa tranzactionati,am trecut si eu prin asta,dar daca veti dori sa traiti din trading va spun ca nu numai ca se poate dar va poate efectiv imbogati, fara glume.(fireste nu peste noapte dar va trebuie un psihic de fier si multa determinare.)www.bfxsystem.yolasite.com este situl meu pe care veti putea urmari zilnic cam 4 semnale ,.Va multumesc frumos iar ce pot sa fac si o voi face este sa impartasesc cu voi pozitiile pe care le deschid pt a vedea cam spre ce directie consideram ca

ne indreptam.

 

:)

Ar fi interesant sa vedeti daca intentiile voastre sunt pe aceeasi unda cu systemul acesta si cu semnalele lui ,pt ca m-a cam speriat:a dat semnal de buy in mai multe situatii in care cursul la gbp-usd se afla conform rsi,macd,in OB si a avut dreptate.verificati si site:www.bfxsystem.yolasite.com

Catalin, mie nu imi este clar ce spui in postul asta, ... "Ar fi interesant sa vedeti daca intentiile voastre sunt pe aceeasi unda cu systemul acesta si cu semnalele lui ..." Care sistem? despre ce vorbesti? .... "te-ai speriat ca a dat semnal de buy ..." Unde a dat? Cine a dat semnal? ... explica te rog despre ce vorbesti aici!!!

si 2) "verificati si site:www.bfxsystem.yolasite.com" ... ce este asta? Situl tau unde pui semnalele sau ce? Ce e asta? Sa urmarim semnale acolo ...sau cum? ...sincer nu inteleg!

Revino cu explicatii si zi ce este cu siteul ala si cu semnalele? Multumesc

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi interesant sa vedeti daca intentiile voastre sunt pe aceeasi unda cu systemul acesta si cu semnalele lui ,pt ca m-a cam speriat:a dat semnal de buy in mai multe situatii in care cursul la gbp-usd se afla conform rsi,macd,in OB si a avut dreptate.verificati si site:www.bfxsystem.yolasite.com

Aoleu!!!! Eu cu mintea mea de miner m-am prins deja cum sta treaba dupa ce m-am dus si pe site-ul ala directionat. Si am aflat rapid cu intuitia mea fabuloasa si despre ce sistem e vorba.

Parerea mea e ca cineva trebuie sa spele si rufele murdare deci ma ofer voluntar sa supar un al doilea membru de pe acest forum.

"Nea' Cataline" la inceput am avut ceva indoieli si am asteptat putin sa vad cum evoluiaza discutia aici. De fapt eu cred ca dumneata gandesti ca ai dat pe aici de niste fraieri carora sa le vinzi blugi si guma de mestecat . Insa asta mergea prin anii 90, acum avem celulare si laptop-uri ne incaltam numai cu nike-uri .eu unul nu mai pun botul la orice. am devenit un sclifosit . sistemul tau merge brici insa respira peste tot si are un miros... . de fapt pute al naibii de rau.mai bine incearca sa vinzi acele teribile semnale in alta parte . pe aici nu cred sa ai mare succes.

Pe mine unul nu ma intereseaza nici un semnal fara sa stiu si ce este in spatele sau.

RETINE! Un sistem brici nu se vinde si nu se face public . cand va apare primul se va sfarsi Forexul.

PS!

Sper din tot sufletul sa ma fi inselat . tu sa fii un baiat de zahar si eu diavolul in persoana. fff. rar ma insel la oameni, aici am un R/R exceptional.

Nu cred ca o sa-mi fie lovit SL-ul.

Bafta la pipsi ! (de fapt urarea era inutila cu un asemenea sistem).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok .inteleg ca aveti rezerve si ca nu doriti sa cumparati?????? cine a zis ceva de vandut??nici nu am de gand sa vand vreodata sistemul asta ok.In al doilea rand de fiecare data in viata cand primesti ceva aproape cazut din cer trebuie sa dai neaparat din el gratis cat de mult poti altfel risti sa platesti in alte moduri (asta pt ca eu cred in legea compensatiei universale ).In ceea ce priveste banii pe carea i-am cheltuit ,sa spui ca 8000 $ sunt o avere imi spune mie ca voi va cam jucati "dea" forexul pe aici si nu luati in serios tradingul fara ofensa ok .dar eu m-am apucat de forex exact cu valoarea unui cont de demo adica 50.000 $ .Eu nu ma joc ,nu ma laud si nici nu vreau sa va vand nimic.daca am lamurit asta sa mai lamurim aspectul siteului pe care l-am facut din joaca gratis de aia nu este profesional .daca vroiam ceva profesional fiti sigur ca as ma fi gasit vreo 2000$ sa fac un site pro.daca ati urmarit astazi semnalele cand lichiditatea a fost de rahat cel putin pe gbp-usd tot am reusit sa prind 100 pipi.eu incerc sa ofer gratis aceste semnale in fiecare zi ,si habar nu am daca se uita cineva acolo si nici nu ma intereseaza .inca ceva eu ofer semnalele din timp .adica este suficient timp sa luati targurile odata cu mine.

 

Si mai e ceva foarte important faptul ca mi-am dat numele real inseamna ca nu am nimic de ascuns pt ca nu am folosit vreun nick oarecare sa ma ascund in spatele lui,sa musc si sa fug ok?e alegerea voastra daca va veti uita la semnale sau nu .Atunci cand ma voi hotari sa fac ceva profesionist si sa le vand ca la carte cum fac toti am sa o fac pt traderii din SUA in primul rand ,in nici un caz pt cei din Romania.Si voi ati face la fel.

 

Maine va fi o zi mult mai lichida pentru ca se vor intoarce americanii din vacanta.

 

Nea Cataline, noi nu vindem nimic aici, suntem un grup restrans de traderi care, din cand in cand, mai impartasim diverse strategii. Daca faci reclama la vreun produs e cu totul altceva, dar pe mine sincer din exprimarea ta, nu m-ai convins - nu il cumpar - m-am hotarat dupa indelungi dezbateri ad-hoc. Cat despre suma investita si pierduta, nu prea pare nici asta convingator deloc, insa nu vreau sa te denigrez, nu sunt in masura sa o fac. Daca dispuneai de suma aceea fabuloasa pe care ulterior o pierdeai "incercand" sisteme etc, erai probabil un milionar desavarsit in usd si atunci piata de capital era doar un moft.

Si in final - 3 - de ce Dumnezeu nu functioneaza linkurile pe blogul tau?

 

No ofense man but, I don't buy it

 

Dupa multi bani pierduti la fel ca orice trader incepator si citind tone de carti de specialitate , am ajuns la concluzia ca nimic nu ma ajut ,mai devreme sau mai tarziu ajungand sa pierd.Am testat o gramada de systeme si semnale si roboti(fapturbo, despre care se spune ca este bune nu functioneaza decat in anumite conditii de piata neagitata,dar daca se intampla o tampenie in piata suntem mancati pt ca opereaza cu niste Sl foarte mari iar risk /reward ratio este de 3/1.O tampenie dar l-am cumparat.ca sa nu mai lungesc vorba am cheltuit in jur de vreo 8000-9000 de dolari incercand sa invat si sa descopar un system care sa iti aduca un beneficiu de 300 % pe an.Dupa multe lupte seculare si trebuie sa recunosc dintr-un pur accident am reusit sa interpretez un pic altfel decat modul de baza pt care au fost creati mai multi indicatori care reusesc sa prevada intr-o proportie covarsitoare momentele de intrare si de iesire dintr-un trade.Ce pot sa fac este sa va prezint si voua semnalele si sa incercati sa le folositi pe un cont demo comparand rezultatele si deciziile cu cele pe care le-ati luat voi.In curand am sa pun si cateva charturi pentru exemplificare dar singurul lucru pe care nu il voi putea dezvalui este tehnica de calcul si de interpretare.Nu e nevoie sa va spun cum interpretez pt ca oricum e destul de dificil si pentru mine dar va va folosi cand veti lua decizii.Sistemul functioneaza perfect si pe stiri ,si in timpul lor si de fapt stirile nu fac decat ssa creeze momente foarte bune de intrat long sau short.Nu se bazeaza pe breakout si mai degraba pe adaugare de pozitii dar nu este averaging.Nu vreau sa jignesc pe nimeni si nu vreau ca cineva sa se simta jignit ca nu divulg metodologia dar va ofer semnale gratis si cu totii stim ca increderea se dezvolta in timp deci dati-mi un timp sa va demonstrez de ce este systemul in stare .Folositi va rog doar conturi demo .Oricum moneymanagement este prioritar orice sistem ai folosi si uneori un targ prost in care nu intri se numeste targ castigat.pana acum dupa ce l-am testat 1 an dde zile a generat atat de multi pipi ca nu ma simt ok sa va spun .Oricum cu cat stiti mai mult cu atat va va fi mai greu sa tranzactionati,am trecut si eu prin asta,dar daca veti dori sa traiti din trading va spun ca nu numai ca se poate dar va poate efectiv imbogati, fara glume.(fireste nu peste noapte dar va trebuie un psihic de fier si multa determinare.)www.bfxsystem.yolasite.com este situl meu pe care veti putea urmari zilnic cam 4 semnale ,.Va multumesc frumos iar ce pot sa fac si o voi face este sa impartasesc cu voi pozitiile pe care le deschid pt a vedea cam spre ce directie consideram ca

ne indreptam.

 

:)

Ar fi interesant sa vedeti daca intentiile voastre sunt pe aceeasi unda cu systemul acesta si cu semnalele lui ,pt ca m-a cam speriat:a dat semnal de buy in mai multe situatii in care cursul la gbp-usd se afla conform rsi,macd,in OB si a avut dreptate.verificati si site:www.bfxsystem.yolasite.com

Catalin, mie nu imi este clar ce spui in postul asta, ... "Ar fi interesant sa vedeti daca intentiile voastre sunt pe aceeasi unda cu systemul acesta si cu semnalele lui ..." Care sistem? despre ce vorbesti? .... "te-ai speriat ca a dat semnal de buy ..." Unde a dat? Cine a dat semnal? ... explica te rog despre ce vorbesti aici!!!

si 2) "verificati si site:www.bfxsystem.yolasite.com" ... ce este asta? Situl tau unde pui semnalele sau ce? Ce e asta? Sa urmarim semnale acolo ...sau cum? ...sincer nu inteleg!

Revino cu explicatii si zi ce este cu siteul ala si cu semnalele? Multumesc

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RETINE !!!!!! nu il vand nici aici si nici in alta parte .Uitati ca am vorbit vreodata despre asta si va urez multa bafta si mult noroc din inima si fara nici un resentiment .Singura diferenta dintre mine si voi este ca eu tot timpul verific daca ceva e bun si sincer increderea se creeaza in timp adica intai vad daca sunt ok , le verific timp de o luna si dupa aia mai vad.fac si eu un raport pe cate targuri castig si cate pierd si mai vad ,mai las sa treaca inca o luna ,inca doua ,trei , patru si mai vad ,dar nu dau reject pt ceva ce primesc gratis :).Nu e graalul din forex ci doar un alt sistem ca multe altele .eu lucrez bine cu el si are un raport foarte bun risk/reward atata tot .sigur ca mai sunt si targuri pierdute dar raportul este covarsitor in favoarea celor castigate.Practic nu intru decat in targurile pe care sunt sigur ca le castig si in proportii fantastice chiar le castig.daca tranzactionezi cu SL de 300 pipi si urmaresti 30 pipi ai toate sansele sa pierzi toti banii mai devreme sau mai tarziu insa cand mergi cu sl30 sitp30 diferenta nu o face decat numarul de targuri castigate.Asta e tot .daca vreti sa stiti altceva legat de charturi,timeframuri sau alte sisteme care merg spre exemplu sistemul 1-2-3

 

Sistemul 1-2-3 se bazeaza pe urmatorul rationament atunci cand un candle ajunge la un nivel astepti un lower high sau un higher low iar dupa ce trendul o ia in sus sau in jos cumperi la baza candelei in directia trendului .nu stiu daca cineva a inteles dar daca intereseaza pe cineva incerc sa atasez un chart cu explicatii.E un sistem simplu care e eficient dar ca sa evitati pierderile inutile trebuie sa mai adaugati ceva .????????aici intervine priceperea voastra si experienta ,backtestul si asa mai departe .Psihicul e foarte important in trading .Emotiile unui targ castigat trebuie sa fie zero ca si emotiile unui targ pierdut altfel va veti simti frustrat cand veti pierde si veti face greseli sau veti subestima piata cand veti castiga.

 

Sunt foarte multe lucruri si foarte interesante de care sa tineti cont cand tranzactionati dar daca va jucati cu conturi de cateva mii de dolari sau mai putin sa stiti ca veti fi victime sigure ale brokerilor care va vor crucifica cu vreun spike .toti fac asta insa cei care o fac de mai putine ori cer sume mai mari pt deschiderea de conturi.Singura sansa este un foarte precis moneymanagement care este un sistem in el insusi adica mergand pe logica lui si tinand cont de "Flipcoin"strategy " daca sunteti norocosi puteti castiga.

 

Iar in ceea ce priveste faptul ca "pute" ,eu nu am jignit pe nimeni si nici nu o voi face va rog doar sa intelegeti ca nu incerc nici sa fiu pe placul cuiva nici sa va vand gogosi.Am incercat sa ajut ata cat pot .Am fost inteles gresit si nu voi mai posta nimic legat de semnale.

 

 

Va multumesc inca o data si mult succes.

Ar fi interesant sa vedeti daca intentiile voastre sunt pe aceeasi unda cu systemul acesta si cu semnalele lui ,pt ca m-a cam speriat:a dat semnal de buy in mai multe situatii in care cursul la gbp-usd se afla conform rsi,macd,in OB si a avut dreptate.verificati si site:www.bfxsystem.yolasite.com

Aoleu!!!! Eu cu mintea mea de miner m-am prins deja cum sta treaba dupa ce m-am dus si pe site-ul ala directionat. Si am aflat rapid cu intuitia mea fabuloasa si despre ce sistem e vorba.

Parerea mea e ca cineva trebuie sa spele si rufele murdare deci ma ofer voluntar sa supar un al doilea membru de pe acest forum.

"Nea' Cataline" la inceput am avut ceva indoieli si am asteptat putin sa vad cum evoluiaza discutia aici. De fapt eu cred ca dumneata gandesti ca ai dat pe aici de niste fraieri carora sa le vinzi blugi si guma de mestecat . Insa asta mergea prin anii 90, acum avem celulare si laptop-uri ne incaltam numai cu nike-uri .eu unul nu mai pun botul la orice. am devenit un sclifosit . sistemul tau merge brici insa respira peste tot si are un miros... . de fapt pute al naibii de rau.mai bine incearca sa vinzi acele teribile semnale in alta parte . pe aici nu cred sa ai mare succes.

Pe mine unul nu ma intereseaza nici un semnal fara sa stiu si ce este in spatele sau.

RETINE! Un sistem brici nu se vinde si nu se face public . cand va apare primul se va sfarsi Forexul.

PS!

Sper din tot sufletul sa ma fi inselat . tu sa fii un baiat de zahar si eu diavolul in persoana. fff. rar ma insel la oameni, aici am un R/R exceptional.

Nu cred ca o sa-mi fie lovit SL-ul.

Bafta la pipsi ! (de fapt urarea era inutila cu un asemenea sistem).

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.