Sari la conținut

Intalnire la ping-pong


Postări Recomandate

  • Management

Mugur, administratorul de pe bursanoastra.ro ne-a invitat la un meci de ping-pong impreuna cu cei de acolo. Eu nu prea am jucat ping-pong la viata mea dar niciodata nu-i prea tarziu sa ma apuc. Se intalnesc in fiecare sambata la ora 12:00 in club IDM din Regie. Personal nu am cum sa ajung sambata asta, dar poate e cineva de pe aici interesat. Chiar ar fi frumoasa o confruntare intre bursieri si forexisti :) Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

poi frumos sa-l inviti si tu la o partida de orice ce te pricepi mai bine (ma intreb de ce nu o fi facut invvitatia la o partida de sah sau bere :) ) fiecare invita pe fiecare la ce se pricepe mai bine invitatorul fara sa se gandesca daca invitatul stie :)

Editat de kerosen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi frumos sa-l inviti si tu la o partida de orice ce te pricepi mai bine (ma intreb de ce nu o fi facut invvitatia la o partida de sah sau bere :) ) fiecare invita pe fiecare la ce se pricepe mai bine invitatorul fara sa se gandesca daca invitatul stie :)

misto!

Se mai inghesuie careva?

Editat de Vaxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi frumos sa-l inviti si tu la o partida de orice ce te pricepi mai bine (ma intreb de ce nu o fi facut invvitatia la o partida de sah sau bere :) ) fiecare invita pe fiecare la ce se pricepe mai bine invitatorul fara sa se gandesca daca invitatul stie :)

misto!

Se mai inghesuie careva?

 

 

Si eu ma bag.

 

Madalin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.