Sari la conținut

Spread fix


slackware

Postări Recomandate

Am citit pe aici ... nu am gasit despre asta ... [bine ... nici nu am citit tot ]

Eu am inteles ca IBFX are spreed fix ... desi am citit pe undeva pe aici pe forum ca nu e fix ... exista vrun broker cu spreed fix, indiferent de volatilitate?

 

multumesc

Editat de slackware
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 luni mai târziu...
  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Incearca varianta siteului in engleza. Probabil cea in limba romana nu este complet actualizata.

 

Sunt reglementati de RAFMM aka Russian Association of Financial Market Members :sad:

 

Am mai multe conturi reale la ei, am depus si am si retras sume de 3 cifre in dolari fara absolut nici o problema. Momentan lucrez cu ei tocmai pentru aceste spreaduri fixe plus lipsa pipetilor (5 cifre dupa virgula) si pentru faptul ca pot depune si retrage prin money bookers unde am comision mult mai mic fata de transfer bancar.

 

Ei spun ca sunt ECN. Nu am avut nici un fel de probleme la executie, am lucrat cu alpari UK si nu pot spune ca ma deranjeaza ceva la Instaforex. Singurul inconvenient ar fi probabil ca sunt mai noi, infiintati in 2007, dar ei deja sunt un concurent major pentru Alpari Rusia care este un broker mare pentru sovietici desi nereglementat de nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.