Sari la conținut

Tranzactionam de pe mobil


Postări Recomandate

Am cumparat un HTC Wildfire, cu Android si am descarcat aplicatia Oanda FXTrade. Din pacate nu are pending orders iar pe grafic nu imi apar cele plasate de pe laptop. Nu am apucat sa o butonez la capacitate maxima, inca.

 

M-am luminat, are si pending orders.

Editat de dak
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...
  • 3 săptămâni mai târziu...

Salutare

intru si eu in discutie.

Acu tranzactioneaza fiecare cu ce are.

Am un Nokia C5 am pus in el cartela de la stick-ul usb Orange Internet si merge ok.

Am instalat Opera mini si intru in webaplicatia de tranzactionare de la iforex, se vede pagina dar nu pot derula pagina deci pot vedea doar partea care mi se arata prima pe ecran iar acolo nu am toate butoanele la indemana.

Meta trader pentru sistemul de operare symbian nu am gasit.

As vrea un sfat daca se poate cum pot tranzactiona de pe mobil in asemenea caz, mentionez ca nu am nevoie de grafice doar de a putea incepe si incheia tranzactiile.

Toate cele bune.

Editat de wapisro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!

Tocmai mi-am luat un HTC anume pt trading, doar ca nu reusesc sa conectez platforma la net.Am net de la orange, brokerul e Alpari, MT4.

Stie careva de ce nu ar merge?

Am observat ca la unii care au chiar orange le merge.

 

eu am un htc tytn II de 3 ani si am testat vreo 4 platforme mt4 si toate mi-au mers ..ai downloadat platforma pentru mobile ?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.