Sari la conținut

Deltastock


Luca

Postări Recomandate

fac un studiu despre Deltastock. am testat platforma lor demo si mi s-a parut mai buna ca a celor de la Vanguard.

 

v-as ruga sa-mi spuneti experientele voastre cu Deltastock ( pozitive dar mai ales negative) si eventual o parere despre platforma demo, in cazul in care nu ii aveti ca broker.

 

multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am cautat pe net pareri si, culmea, la un clasament on-line votat de traderi, din 150 de brokeri aparea pe locul 38, inaintea altor firme "cu greutate".

am vrut sa aflu o parere direct de la voi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am cautat pe net pareri si, culmea, la un clasament on-line votat de traderi, din 150 de brokeri aparea pe locul 38, inaintea altor firme "cu greutate".

am vrut sa aflu o parere direct de la voi...

Draga Luca,as dori sa ne spui si noua pe ce site era sondajul si clasamentul acesta al firmelor de brokeraj despre care ai mentionat mai inainte, consider ca este important de stiut asa ceva spre a putea alege un broker in cunostiinta de cauza.Merci mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

@ vladv

 

scuze ca n-am mai fost pe vamist =))

 

site-ul in cauza era

http://www.bestonlineforexbrokers.com/

dar mai puteti merge si la

http://www.forexpeacearmy.com/public/revie....deltastock.com

dar nu asta era ideea.

pina una alta, se pare ca nimeni nu are cont la deltastock sau... nu se deranjeaza sa-si spuna parerea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, am sa incerc io sa spun ceva.... fiind balcanici cu capul mare nu as avea incredere in ei mai ales ca sunt din bulgaria unde reglarea conturilor se face cu arma in mana sau grenada in buzunar. deobicei in orice si pt orice exista un pret. pretul mare il platesti pt servicii mai bune si mai sigure aici ma refer ca toti fug de spreaduri mai mari cu 0.3 sau ceva de genul asta. avantaj pt deltastock ar fi ca iti da acces pe mai multe piete dar asta iti da si vanguard (nu-mi plac tipi nici de la vanguard). am avut o tentativa sa verific platforma lor dar m-am lasat. ii vrei sau vrei o parere vis-a-vis de ce? ce produs/e te intereseaza?

 

concluzionand.... fiind vb de piete emergente nu as avea incredre prea mare in SSIF-uri ci as merge pe un broker renumit de afara care are acces la aceste piete si care iti ofera informatia mult mai curata in fine... =))

 

btw.. bine ai revenit mioara sau ciobanas? =))

Editat de kerosen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

ii vrei sau vrei o parere vis-a-vis de ce? ce produs/e te intereseaza?

 

concluzionand.... fiind vb de piete emergente nu as avea incredre prea mare in SSIF-uri ci as merge pe un broker renumit de afara care are acces la aceste piete si care iti ofera informatia mult mai curata in fine... =))

 

btw.. bine ai revenit mioara sau ciobanas? =))

ma interesa sa stiu cum functioneaza platforma live (cu bani reali) si cum e customer service. platforma am testat-o si mi se pare mai buna decit cea de la vanguard

 

nici mioara, nici ciobanas. lup moralist :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.