Sari la conținut

Forex Ultrabot


Postări Recomandate

@oltciter multumesc, dar cred ca mai mult merit mila decat admiratie :biggrin:. sper sa imi pot recupera banii. astazi am cerut refund.

 

@Mangusta asta incerc sa fac. Dupa ce-mi recuperez banii o sa stie toate forumurile de ei :))

 

@sec multam

 

@mmTRADERS multumesc. si eu sper :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@oltciter multumesc, dar cred ca mai mult merit mila decat admiratie :biggrin:. sper sa imi pot recupera banii. astazi am cerut refund.

 

@Mangusta asta incerc sa fac. Dupa ce-mi recuperez banii o sa stie toate forumurile de ei :))

 

@sec multam

 

@mmTRADERS multumesc. si eu sper :))

 

daca te intereseaza un EA adevarat...uite aici statementul..este un expert bazat pe Bolinger Bands

StrategyTester.htm

Editat de dantoman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acest EA il folosesti pe un cont live?

 

 

@oltciter multumesc, dar cred ca mai mult merit mila decat admiratie :biggrin:. sper sa imi pot recupera banii. astazi am cerut refund.

 

@Mangusta asta incerc sa fac. Dupa ce-mi recuperez banii o sa stie toate forumurile de ei :))

 

@sec multam

 

@mmTRADERS multumesc. si eu sper :))

 

daca te intereseaza un EA adevarat...uite aici statementul..este un expert bazat pe Bolinger Bands

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dantoman

 

Daca ma uit atent in statement, e aceeasi Marie cu alta palarie... Sistemele astea nu sunt viabile pe termen lung. Daca folosesti stop de peste 100 pipsi ca sa iei 10 pipsi, intr-un final ramai fara camasa de pe tine. Dar, desigur, asta e doar o parere :biggrin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dantoman

 

Daca ma uit atent in statement, e aceeasi Marie cu alta palarie... Sistemele astea nu sunt viabile pe termen lung. Daca folosesti stop de peste 100 pipsi ca sa iei 10 pipsi, intr-un final ramai fara camasa de pe tine. Dar, desigur, asta e doar o parere :biggrin:

 

EAul respectiv nu foloseshte SL...are o alta sistema de micsorare a minusurilor...am pus 10 pips la venit ca sa fie un risk foarte mic...aproape inexistent

 

acest EA il folosesk si pe un cont real in cel mai apropiat timp o sa va prezint statementul forward testing daca o sa doriti...

Editat de dantoman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@dantoman

 

Daca ma uit atent in statement, e aceeasi Marie cu alta palarie... Sistemele astea nu sunt viabile pe termen lung. Daca folosesti stop de peste 100 pipsi ca sa iei 10 pipsi, intr-un final ramai fara camasa de pe tine. Dar, desigur, asta e doar o parere :biggrin:

 

EAul respectiv nu foloseshte SL...are o alta sistema de micsorare a minusurilor...am pus 10 pips la venit ca sa fie un risk foarte mic...aproape inexistent

 

acest EA il folosesk si pe un cont real in cel mai apropiat timp o sa va prezint statementul forward testing daca o sa doriti...

 

 

unde se poate gasi expertul asta? un link ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde se poate gasi expertul asta? un link ceva?

 

expertul respectiv este facut de un programist ucrainean...din pacate saitul expertului este in totalitate in limba rusa, in viitorul apropiat va fi si in limba romana... Editat de dantoman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

unde se poate gasi expertul asta? un link ceva?

 

expertul respectiv este facut de un programist ucrainean...din pacate saitul expertului este in totalitate in limba rusa, in viitorul apropiat va fi si in limba romana...

 

si eu sunt din Moldova, cunosc rusa ...

 

chiar vreau sa vad despre ce e vorba ... si daca ai mai multe detalii cum se comporta pe live, daca esti multumit de el ...

 

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar vreau sa vad despre ce e vorba ... si daca ai mai multe detalii cum se comporta pe live, daca esti multumit de el ...

 

mersi

 

cine mai doreshte saitul expertului skrieti in privat....

Editat de dantoman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.