Sari la conținut

Sarbatori


Vaxx

Postări Recomandate

Salutare !

 

Am vazut pe acest forum ca lumea in general nu se inghesuie sa ureze colegilor de pe acest forum macar un " Paste fericit " amarat acolo.

Sa fie oare de vina egoismul nostru de Roman sau pur si simplu suntem o natie de indisciplinati.

Acest topic l-am deschis pt. fiecare eveniment important din an, si as dori ca de fiecare data cand apare o zi importanta ca asta, craciunul, revelionul etc, sa scrie cine vrea urari.

 

Eu cred ca asa este normal si numai asa ne putem apropia mai mult unul de celalalt, si putem colabora mai intens.

 

Cu toate acestea eu va urez SARBATORI FERICITE SI IN ACESTE ZILE DUMNEZEU SA VA UMPLE SUFLETELE DE BUCURII SI INTELEPCIUNE

 

SANATATE VOUA SI FAMILIILOR VOASTRE

 

Ne auzim la munca saptamana viitoare

 

Numai bine

 

P.S A fost o initiativa din partea lui Oltciter, Oltciter care este un domn !

Editat de Vaxx
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

 

Am vazut pe acest forum ca lumea in general nu se inghesuie sa ureze colegilor de pe acest forum macar un " Paste fericit " amarat acolo.

Sa fie oare de vina egoismul nostru de Roman sau pur si simplu suntem o natie de indisciplinati.

Acest topic l-am deschis pt. fiecare eveniment important din an, si as dori ca de fiecare data cand apare o zi importanta ca asta, craciunul, revelionul etc, sa scrie cine vrea urari.

 

Eu cred ca asa este normal si numai asa ne putem apropia mai mult unul de celalalt, si putem colabora mai intens.

 

Cu toate acestea eu va urez SARBATORI FERICITE SI IN ACESTE ZILE DUMNEZEU SA VA UMPLE SUFLETELE DE BUCURII SI INTELEPCIUNE

 

SANATATE VOUA SI FAMILIILOR VOASTRE

 

Ne auzim la munca saptamana viitoare

 

Numai bine

 

P.S A fost o initiativa din partea lui Oltciter, Oltciter care este un domn !

 

Multumesc, de asemeanea iti urez atat tie cat si celorlalti colegi de breasla, aceleasi calde urari. Unii probabil au inceput sa pregateasca mieii de taiat si toate celelalte. Ii scuzam. <:-P

 

Spor la treaba saptamana viitoare.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.