Sari la conținut

CitiFX


tradelover

Postări Recomandate

  • Moderators

man, ai cont real la citifx? cum merge? ceva comentarii despre ei ca broker? (eventual pe un tread separat la sectiunea de brokeri)

 

Intreb pt ca ma bate si pe mine gandul, le-am citit de curand reclamele si pagina de web, pt ca eu am ceva bani intr-un cont la CitiBank si am si carduri de credit la ei, ei spun ca poti tranzactiona direct din contul bancar, ceea ce mie mi-ar conveni de minune, doar ca atunci cand am sunat la bubulanii de la CitiBank Thailand, nu au auzit de asa ceva...

Editat de sian
am sters tag-ul de offtopic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

nu am cont real la ei, m-am interesat si eu de conditii si care-s bubele, din punctul meu de vedere e mult mai bun MBT (si ala are platforma MT) si cel mai probabil acolo o sa merg dupa ce lichidez treaba cu oanda. dar la urma urmei, toti au bube in cap...

daca vrei sa deschizi cont, nu cred ca merge de intrebat la bancile locale; uita-te pe website-ul lor la http://www.citifxpro.com/Platforms/OpenAnAccount/pages/default.aspx

e un formular care se completeaza si se trimite in hong kong etc.

eventual daca te-ai indragostit de citifx si vrei sa stii ce dinti am cu ei, o sa scriu ceva la sectiunea de brokeri cind am timp.

 

Offtopic
man, ai cont real la citifx? cum merge? ceva comentarii despre ei ca broker? (eventual pe un tread separat la sectiunea de brokeri)

 

Intreb pt ca ma bate si pe mine gandul, le-am citit de curand reclamele si pagina de web, pt ca eu am ceva bani intr-un cont la CitiBank si am si carduri de credit la ei, ei spun ca poti tranzactiona direct din contul bancar, ceea ce mie mi-ar conveni de minune, doar ca atunci cand am sunat la bubulanii de la CitiBank Thailand, nu au auzit de asa ceva...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa imi deschid un demo sa testez platforma pentru mobil dar am primit urmatorul mesaj:

 

CitiFX Pro is not available to residents of this country at the present time. Subject to appropriate approvals, CitiFX Pro will be made available to residents of this country soon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.