Sari la conținut

documente deschidere cont


Postări Recomandate

cine are cont la alpari poate ma ajuta si pe mine.

inteleg ca trebuie sa le trimit scanate o copie de buletin de exemplu si un alt document care sa certifice adresa la care stau.

din pacate,la mine toate facturile la utilitati vin pe alt nume.

ce document sa trimit pe care sa mi-l accepte ?,ma gandesc ca poate a mai fost cineva in situatia asta.

de exemplu factura de la abonamentul de internet care e pe numele meu e buna?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

  • Moderators

Daca ai adresa pe buletin nu cred ca mai trebuie altceva. Ideea cu factura de utilitati este pentru tarile care nu au adresa pe cartea de identitate, cum e in foarte multe tari, ori daca trimiti pasaportul ca dovada de identitate (pe care nu scrie adresa). Nici la mine utilitatile nu vin pe numele meu, deoarece locuiesc in casa inchiriata, iar buletin nu am (e prin Ro prin vreun sertar si nici nu stiu daca o mai fi valabil de atatia ani), asa ca la brokerii mei am trimis pasaport (romanesc) si carnet de soferi (tailandez, pe care scrie adresa) si a mers. La brokerii din US trebuie sa mai trimiti si o declaratie ca nu esti platitor de impozit in US (exista un formular tip care se dld de la ei de pe web).

Editat de tradelover
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.