Sari la conținut

Indicator aBB


Postări Recomandate

  • 1 lună mai târziu...
  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Un indicator bun pe baza caruia se poate creea un EA.

Eu am incercat insa am aceeasi problema : nu reusesc sa scriu iesirea din trading atunci cand apare semnalul opus tradingului in desfasurare.

 

spune-mi exact strategia ptr care ai nevoie de expert, si ti-l scriu, gratis :happy: Editat de gstapo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie sa mi-l scrii ? ( gratuit ?! cum gratuit ?! pai tu cum vroiai ?! contra cost ?! )pai... eu nu prea mai am nevoie de ajutor prea mult ! ma straduiesc cu ale mele ! si ale mele arata cam asa (in Forward Trading) :

(e proaspat ! e de azi ! nici cernelurile nu s-au uscat pe foaie !)(nu mai pun sageti ca am primit reclamatii referitoare la dansele; ca cica nu-i drepte si alte alea...)

 

264 operatiuni reusite x 5 pipsi ;(e drept ca sunt si cateva pirderi dar care nu se vad in aceasta imagine )

Problema este ca atunci cand pun expertul pe mai mult de un chart incepe sa faca figuri si imi arata eroare de scriere si se prabuseste mt4. O alta problema este ca nu am posibilitatea de a tine calculatorul in permanenta conectat la mt4, si astfel nu pot sa imi dau seama cat de bun e programul.

post-4255-0-57869900-1291422141_thumb.png

Editat de Magicianul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol, eu m-am oferit sa te ajut, nu am nevoie de indicator ca sa sciru expertul.. :happy: inseamna ca am inteles gresit ca ai avea nevoie de ajutor

P.S. am mentionat gratuit fiindca am citit pe aici ca nu prea practica lumea asa ceva, e scriu doar gratuit =)) asa si am scris: GRATUIT, de ce intrebi daca vroiam contra cost ?!?!.....

Editat de Stefan
scroll up... si citeste ce scrie acolo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

lol, eu m-am oferit sa te ajut, nu am nevoie de indicator ca sa sciru expertul.. :P inseamna ca am inteles gresit ca ai avea nevoie de ajutor

P.S. am mentionat gratuit fiindca am citit pe aici ca nu prea practica lumea asa ceva, e scriu doar gratuit :) asa si am scris: GRATUIT, de ce intrebi daca vroiam contra cost ?!?!.....

 

Daca ai nevoie de o provocare , poti incerca sa creezi un EA news , care sa preia indicatiie din acest program si sa le transcrie in ordine pe piata ? (la asta chiar nu ma pricep! e prea complicat pentru mine) Programul se numeste NewsUpdater si este free.

post-4255-0-09255300-1298140024_thumb.png

NewsUpdater.zip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.