Sari la conținut

Lectura obligatorie


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Din 2005, cand forexul era doar o sectiune pe Vamist, am fost in tabara celor care sunt de parere ca semnalele oferite de altii sunt o mare aberatie. Si sunt in continuare printre cei care cred ca daca cineva este in stare sa faca bani din forex, atunci nu va fi nevoit sa vanda semnale. Mai mult decat atat sa te numesti "trader" si sa deschizi pozitii sau sa cauti confirmari in semnalele altora mi se pare o constructie "antonimica" (nu stiu daca exista cuvantul asta, dar sunt sigur ca veti intelege sensul).

 

Pozitia mea fata de semnale ma indoiesc ca se va schimba; si in acelasi timp ma indoiesc ca cei care vor asa ceva isi vor schimba atitudinea atunci cand cineva le spune ca nu asta e calea corecta. Asa ca acum exista si sectiune de semnale. Sunt tare curios ce o sa se intample.

 

2 precizari importante:

 

- cei care vor sa posteze semnale trebuie sa o faca aici si nu sa dea linkuri catre site-uri personale;

- cei care urmaresc semnalele sunt sfatuiti ca macar sa nu faca treaba asta cu bani pe care nu-si permit sa-i piarda;

 

Acestea fiind spuse, singurul lucru pe care vreau sa-l mai fac este sa repet ca nici eu, nici alti reprezentanti Vamist.ro sau Web Dots SRL nu-si asuma niciun fel de raspundere pentru consecintele utilizarii acestor informatii.

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.