Sari la conținut

Wolf34


wolf34

Postări Recomandate

@Adi.M

probabil ca esti un trader de succes , nu contest asta ca eu nu subestimez pe nimeni niciodata , dar daca ai uitat nu eu am inceput cu corectiile ci tu personal , pardon .....

ESTI TRADER

scrie profesional , nu .........P........ Adi.M daca esti in randul demao , spune , dac esti mai sus tot respectul , dar unde ?

ca sa stiu

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GATA ...... forta a lovit si nu mai exista supravetuitori?

Bravo, va velicit , de asta si au nevoie brikerii si asta este si rata lor de 95

un luptator nu renunta , unul slab.......

BRAVO

in loc sa luptati lasati sa fiti ......

ASTEPT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca exista un singur profesionist aici cer sa iasa sa vb ......

De ce ar vrea un profesionist sa discute cu unu cu temperamentul unui pusti de 14 ani care scrie 10 posturi unul dupa altul in care abordeaza subiecte random?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merlyneeee am ras cu lacrimi, asa ceva ... am citit topicul asta si inca nu pot sa mi opresc consternarea si rasul ca tot e diametral opus; materiale neowave ewa in ro va dau eu ca le am tradus acu vreo patru ani si mai are si mihai lupu pe blogul lui; cand vin de la munte pe vreo duminica vorbim, chiar si eu sunt curios ce vrea wolf Posted Image)) daca e cineva in drum spre piatra craiului, curmatura- lanturi sunteti bineveniti, dim la 8 in zarnesti in gara Posted Image trebe parazapezi, coltari, piolet, rucsac bun sa nu fie prea greu combinezon sau suprapantaloni bocanci cu talpa de vibram si bordura de cauciuc, piele impermeabila, gore tex etc etc; camera foto cu tun am eu, sac de dromit din puf de gasca .... primus si hadeti pe munte, o sa pun pozele pe facebook. de neowave vb musai, gata ca la 3 plec din buzau si drumu e lung.

Editat de flames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ wolf34

 

flames este un foarte bun eolitician.

 

@ flames

 

merlyn este la munca deocamdata, maine dimineata vreu sa vorbesc si eu cu el

Spor la parazapezi, cred ca este de vis pe acolo

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ flames

 

ial pe Mihai Lupul tau si hai , va astept , sa discutam si sa facem tranzactii live

stii de cat timp vreau sa ma intalnesc cu el

de mult

spunei ca Patriciu nu va muri de foame 5 min

in Ro cred ca suntem doar doi el si poate eu care stim neowave

cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lupule, dar raspunde-mi aici, in public. Lasa PM-urile. Nu e nevoie sa te ascunzi.

 

esti live ?

te astept

daca nu

nu

 

stii ce nu cunosti tu ?

ce inseamna profesionalism. Dar daca intram mai adanc in piata de capital ......cred si sunt convins ca nu ai obtinut nimic si nu vei obtine

stii de ce ?

simplu..... ha ha ha comaditate

bravo

nota 10

tot respectul

P.S. nici macar nu stii de ce vb , nu te supara , probabil ca iti este bine acuma unde esti , fa asta nu intra in piata de capital si mai ales in Forex, esti un ,, miel,, de pasti

mersi

nu te supara

daca vrei sa fii cu adevarat cineva termina cu aberatiile astea de doi lei si intelege o forta

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@flames

innainte de moarte este o liniste ......

si de tranzactriile tale bune ,, ce vb d. Profesionist ,, nu mai spune asta , nu mai lasa forumul sa se culce pe o ureche

de la a traduce pana la a spune ca esti bun mai este

ca si Lupul tau care este mai bun decat cel care a scris cartea , sai fie rusine si sa nu uite si tu la fel ca ati tradus decat un sfert din cartea aia

va astept

sa discutam si nu te mai crede mare guru al pietii ca nici macar Neely nu se crede asa

una este sa traduci si alta este sa faci asta LIVE

cu respect va astept

distractie placuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@gigi

nu am o intentie o fac neintentionat

scriu si atat

imi cer scuze

eu am cerut public dar cand ma uit la profil pur si simplu apas pe PM si scriu

este ok

nu ma ascund de niçmeni

daca cineva ma critica sa fie de valoare si tot respectul

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.