Sari la conținut

TeleTrade


STIprdr

Postări Recomandate

Dupa ce am tranzactionat ceva vreme cu aceasta companie as dori sa pun 2 poze, 1 dintre ele fiind un grafic de pe un cont demo, care coincide cu graficul de la acel moment al altor brokeri gen XTB, Alpari sau FXCM iar a 2-a poza fiind graficul din contul real de la aceasta companie.

 

http://imageshack.us/a/img51/541/demomj.jpg

 

http://imageshack.us/a/img89/593/realxb.jpg

 

Va doresc o zi buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce am tranzactionat ceva vreme cu aceasta companie as dori sa pun 2 poze, 1 dintre ele fiind un grafic de pe un cont demo, care coincide cu graficul de la acel moment al altor brokeri gen XTB, Alpari sau FXCM iar a 2-a poza fiind graficul din contul real de la aceasta companie.

 

Va doresc o zi buna.

 

Din imaginile alaturate de tine nu se intelege ca ar fi ceva in neregula, in schimb, daca era o poza si a altui broker pentru comparatie - ar fi fost de inteles. Asa, nu stiu dupa ce sa ma uit. Banuiesc ca ar fi un spike ilegal.

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pare a fi ceva acolo, 6-8 pips (minus spread, sa tot fie vreo 4 pips), parerea mea este ca nu e relevant. Decat, daca, stai la scalping, ca esti pe m1, nu-i asa? Insa nu stiu daca il poti cataloga ca spike ilegal.

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un soricel fugea ingrozit de o pisica. Cum alerga el cat de repede putea, s-a ascuns in grajdul vacii.

-O, draga vaca, te rog ascunde-ma si pemine sa nu ma prinda pisica si sa ma manance.

Vacii i s-a facut mila de el si ca sa-l ascunda a trantit o balega fix pe el.

Intra intre timp pisica, o intreaba pe vaca unde este soricelul si cand

colo, vede o coada lunga iesind dintr-o balega. Il prinde imediat pe soricel si il mananca.

Morala1: Nu oricine te baga in rahat iti vrea raul.

Morala2: Nu oricine te scoate din rahat iti vrea binele.

Morala3: Daca tot te-ai bagat in rahat, macar baga-te de tot.

=)) =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, bine-bine, pune si celelalte imagini cu grafice altfel lumea va crede ca esti rau intentionat si ti-ai pierdut contul dintr-un alt motiv, nu neseriozitatea lor si incepi sa cauti tap ispasitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma plang, nu mi-am pierdut contul, nu caut tap ispasitor, pana la urma in forex e survival of the fitest, eu doar am vrut sa arat o neregularitate care nu poate fi explicata, am pus o poza din demo care l-am comparat cu graficele altor brokeri si erau asemanatoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.