Sari la conținut

Offtopic Profesionist


Postări Recomandate

exact. a face pe victima e cea mai usoara solutie de cele mai multe ori, desi da dovada de lasitate si sau lipsa de responsabilitate :|

 

Later edit: Femeia aia de mai sus din clipul youtube oare ce zice... "martini-ul e de vina"... in loc sa ii traga si ea o palma/pumn la ala in mufa sau direct un shpitz in pivometru aka punctul sensibil :|

Editat de sian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare cum influenteaza fenomenul Forex mediul inconjurator ? :|

pe termen lung o fi de bine , o fi de rau :|

 

e foarte discutabil...

 

unii care pierd probabil se enerveaza si se duc la bere la iarba verde se imbata de suparare si lasa gunoaiele acolo...

 

unii care fac bani probabil isi cumpara iachturi si polueaza apele sau masini luxoasa si poloueaza aerul SAU avion privat si polueaza de na ia naiba ca au si bani de combustibil

 

in acelasi timp

 

unii care pierd probabil au o revelatie si urmatoare zecime de salar o doneaza la greenpeace in idea ca e mai ok decat sa ii piarda pe forex

 

unii care castiga poate doneaza si ei la greenpeace si poate mai salveaza o padure doua

 

later edit: mi-am permis sa delirez pt ca suntem la "offtopic profesionist" :|

Editat de sian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.