Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Discutii despre organizare si regulament intern

• Please log in to reply
23 replies to this topic

#21 dirzuandreiovidiu

dirzuandreiovidiu

Big Shark

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2192 posts

• Tranzactionez din 2008
  • Strategie/tehnica folosita http://forum.vamist.ro/topic/3912-tranzactionarea-folosind-doi-pivoti-analiza-metodica-si-plan-de-tranzactionare/

Posted 02 August 2013 - 07:40 AM

Muta-mi si mie contul din Alpha in Beta, Stefane, in ideea ca sa tranzactionez acelasi numar de loturi. Ca sa nu mai stau sa culculez la fix cat vine x%, fiindca si-asa stau cam rau cu timpul, avand si alte treburi. Multam.

• 0

mini.jpg

mini.jpg

mini.jpg

Pentru informatii si colaborari:

twitter: https://twitter.com/dirzu

facebook: www.facebook.com/morraevo.trading

e-mail: [email protected]

telefon: 0734.142.210  

#22 Emilo

Emilo

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 09 October 2013 - 04:48 PM

Cum pot participa în acest fond? Nu prea înţeleg, trebuie să-mi conectez contul cu myfxbook sau ceva?

Vreau să-mi testez şi eu "abilităţile".

• 0

#23 gigi

gigi

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

• Tranzactionez din 2009
  • Broker curent FXCM

Posted 21 October 2013 - 07:07 PM

Mi-am reinstalat Windows-ul, si am descoperit ca nu am notat pe nicaieri parola de la contul demo folosit in fondul Beta.

Stie cineva daca exista o metoda de recuperare/resetare a parolei?

• 0

#24 Gabriel Rosmeteniuc

Gabriel Rosmeteniuc

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 44 posts
  • Interests:Analiza Tehnica si Fundamentala
    Educatie

• Tranzactionez din 2009
  • Strategie/tehnica folosita Parabolic SAR, MA

Posted 25 October 2013 - 12:52 PM

totusi nu am prins nici eu idea in legatura cu myfxbook, trebuie sa-mi fac cont pe myfxbook si apoi o sa-mi fie postate rezulatatele aici

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.