Sari la conținut

Binary Option Bot 2.0


maslow

Postări Recomandate

Am sa adaug aici un soft de tranzactionare care nu este free...dar eu va dau login-ul meu si il puteti utiliza foarte bine.

Poate fi cumparat de aici: http://www.optionbot.net/

Costa cam 100$.

 

http://www.mediafire.com/?c21rkcyb9jf9252

 

Login Details:

 

ID: ob

Username: user37

Password: opt35vfder

 

Tebuie sa va creati conturi la cel putin 5 brokeri direct din platforma altfel nu merge. Este cam riscant de tranzactionat pe 60 secunde sau 5 minute de aceea recomand timeframe-uri mai mari. Eu folosesc H1. Si in sens invers....adica doar am conturile deschise de Binary Options...iau semnalele de acolo si tranzactionez in MT4 pe Forex. Daca se gaseste cineva priceput in programare care sa decripteze codul dupa care functioneaza programul asta si sa-l transpuna intr-un indicator mt4 sau 5 i-as fi recunoscator ..ba mai mult l-as plati pentru efort. Dar pentru asta aveti nevoie de programe de decompilare si eu am gasit iarasiunul dar ma uit ca curca-n craci. Nu am reusit decat sa creez baza de date de la executabil..adica nu stiu mai departe ce trebuie facut pentru "Reverse Engineering" sa ajung la codul sursa si sa-l decriptez. Am folosit IDA PRO.6.1

 

Iata-l si pe acest program:

 

 

http://www.mediafire.com/?omho8e5opnror59

Pentru IDA Pro il gasiti aici dar eu l-am dat gratis mai sus + 2 carti despre folosirea IDA care ma depasesc

https://www.hex-rays.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Pfff 6000 vizualizari pe postul meu si nici un reply. Daca :"vindeam" programul..acum eram cu un cont mai gras. In fine chiar nimeni nu are nici o idee? Eu l-am lasat public postul...nici ca pot sa-l fac privat ca vad ca 6000 vizitatori se logheaza dupa contul meu. Sau nimeni nu poate posta inca nimic aici. Nu stiu..sa ne spuna Stefan ce se intampla cu threadul asta ca bate recordul pe vamist si nu se gaseste nimeni sa dea o replica macar.

 

Bafta la pipsi

Maslow

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Alea 6000 de vizualizari nu sunt toate reale. Majoritatea sunt facute de roboti - google, bing etc S-au adunat atat de multe pentru ca topicul acesta este ultimul din grupul tau in care s-a postat si astfel apare pe prima pagina a forumului - usor de accesat de roboti. Daca deschizi un alt topic - "Binary Option Bot 3.0" sa zicem - ai sa vezi ca views-urile la "Binary Option Bot 2.0" or sa cam stagneze caci va disparea de pe prima pagina. In schimb "3.0" o sa ii ia locul si o sa inceapa sa adune views in aceasi masura.

 

Cat despre chestia cu bot-ul ce sa zic... eu cand deschid site-uri care arata asa cum optionbot.net le inchid aproape instantaneu. Cateodata petrec vreo 5-10 secunde asa, just for laughs, si dupa le inchid repede. In cazul asta am urmarit cateva secunde din video-ul ala. Iote ce am aflat ca Option Bot 2.0 imi poate oferi pentru numai $100

Hi,

I'm about to let you in on a little secret.

A secret that will turn your world upside down.

A secret that will show you how to turn a $1000 investment into $20 000 in just 1 week.

Thanks, but no thanks. Nu sunt atat de lacom. De cand m-am insurat cu Maria o duc foarte bine si financiar si emotional. O mai ajut din cand in cand cu treburile la aprozar. Ii mai citesc stirile cu voce tare in timp ce ea pune tranzactii, ne descurcam. Luna asta Maria a adus 1400 de euro acasa tranzactionand cu forex. O ducem bine. Nu-mi trebe $20k per week.

 

Probabil ca tot din aceleasi motive n-au raspuns nici altii. Suntem de prea mult timp pe aici ca sa mai ne pierdem vremea cu chestii care promit jdemii de procente pe saptamana. Poate daca ne explici tu mai multe si prezinti astfel ceva mai credibil, poate o sa apara si raspunsuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.