Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Ava Trade

brokeri tranzactionare retragere fonduri

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Marcel

Marcel

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 08 December 2014 - 08:14 PM

Am depus niste bani la Ava Trade si abia pe urma am vazut niste reviews-uri foarte nasoale la adresa lor.

A mai colaborat cineva cu ei ca sa imi spuna si mie vreo parere despre ei.

• 0

#2 profitlearning

profitlearning

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 3 posts

• Tranzactionez din 2006
  • Broker curent Ducaskopy,SaxoBank,Ironfx
  • Strategie/tehnica folosita scalping,linii de trend

Posted 27 January 2015 - 11:20 AM

Buna,din pacate si eu am o experienta proasta ,de multe ori am primit reqoute la ordinele plasate dar cea mai mare problema am avut-o la transferul banilor ,mi-au cerut o multime de hartii inclusiv demonstrarea veniturilor desi nu a fost vorba de o suma foarte mare 3000dolari deposit si castig 1500,totul a durat 5 saptamani pana mi-am primit banii.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.