Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

raz75's Content

There have been 4 items by raz75 (Search limited from 13-December 18)

Sort by                Order  

#3624 paypal pentru Romania

Posted by raz75 on 30 May 2007 - 10:22 PM in Discutii generale

eu m-am uitat la Oanda si scrie clar acolo sa nu trimiti banii prin paypal numai daca poti sa ii si scoti prin paypal, deci pana nu se schimba politica lor nu prea e de folos, pe de alta parte filiala europeana isi muta sediul din UK in Luxembourg

#3409 Google AdSense

Posted by raz75 on 23 April 2007 - 09:26 PM in Anunturi administrative

Propunere de la un incepator!(pt. Stefan)
sa afisezi un cont de e-gold unde cei care au invatat ceva de pe vamist si vor sa isi arate recunostinta sa poata dona cat ii lasa inima.

#3094 [Comentarii] Losers Anonymous

Posted by raz75 on 05 March 2007 - 06:04 PM in Forex pentru incepatori

Edit

Am mutat aici toate comentariile din threadul Losers Anonymous. Va rog sa lasati in partea cealalta decat traducerea lui tradelover!

Succes in problema cu fumatul, si eu sunt fumator si am incercat o singura data sa ma las dar nu a durat decat 3 luni

intradevar cartea "Trading For A Living" e foarte fain scrisa.

#3090 Poc! Poc! Poc!

Posted by raz75 on 05 March 2007 - 02:48 PM in Discutii generale

in numele tuturor incepatorilor pe care ai avut rabdare sa ii ajuti(sa ii indrumi) La Multi Ani, multa sanatate si tot ce iti doresti!

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.