Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Danutz's Content

There have been 5 items by Danutz (Search limited from 19-October 18)

Sort by                Order  

#44332 al doilea cont live

Posted by Danutz on 26 September 2012 - 09:26 PM in Strategii si planuri de tranzactionare

Buna

Am stiut de la inceput ca minte. Se mai intampla

Cu Stima

#47367 De la ce brokeri ati retras bani? Ii recomandati?

Posted by Danutz on 09 November 2012 - 03:48 PM in Brokeri forex

Buna

De la Admiral markets eu am retras bani din cont promotional. Parerea mea ca sunt ok.

Cu Stima

#33891 Incepator, o sugestie.

Posted by Danutz on 07 June 2012 - 01:23 PM in Forex pentru incepatori

Salut

Nu am mai postat de ceva vreme, inca mai tranzactionez. Am un cont live din martie si inca nu l-am facut praf, eu cred ca ii un lucru bun avand in vedere ca ultimele conturi nu au rezistat mai mult de 3-4 saptamani.

Cu Stima

#37654 Uinvest

Posted by Danutz on 19 July 2012 - 11:53 AM in Discutii generale

Buna

A auzit cineva ceva despre aceasta firma de investitii Uinvest?
Site in romana ar fi pe www.moneyplan.ro

Cu stima

#29171 Strategii pentru GOLD ?

Posted by Danutz on 23 December 2011 - 10:26 PM in Strategii si planuri de tranzactionare

Salut

Poate te ajuta urmatorul site, are forecast zilnic la aur

http://forexmillion.com/forex-forecast/gold

Cu Stima

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.