Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

marco's Content

There have been 9 items by marco (Search limited from 30-May 19)

By content type

See this member's

Sort by                Order  

#21479 Close orders

Posted by marco on 16 July 2010 - 01:52 PM in Experti, indicatori si trading automat

nu este acelasi lucru sa faci back teting sau sa faci tranzactii pe un cont demo dar pe cotatiile reale

#21476 Close orders

Posted by marco on 16 July 2010 - 01:35 PM in Experti, indicatori si trading automat

Scuze am crezut ca ai tranzactionat pe un cont demo. asa se explica numarul mare de tranzactii.

#21473 Close orders

Posted by marco on 16 July 2010 - 01:22 PM in Experti, indicatori si trading automat

no comment !

salut
sunt curios in ce perioada de timp ai facut suma aia și daca tranzacțiile au fost facute manual.
merci

#19306 Nou concurs la XTB

Posted by marco on 09 April 2010 - 07:03 PM in Concursuri forex

am pierdut juma de cont deoarece am fost nerabdator sa intru in tranzactii, iar apoi am iesit prea repede.
astazi in loc sa intru cu lot mare pe eur usd am intra cu lot mic.

#15592 Clipuri forex

Posted by marco on 09 November 2009 - 03:25 PM in Strategii si planuri de tranzactionare

si care este target-ul sau iesirea din tranzactie?

#14821 Concursul X-Trade Forex Cup In Romania –

Posted by marco on 30 September 2009 - 05:12 PM in Concursuri forex

Cam ciudat concursul asta. Se spune ca se dau si alte premii dar nu se menționeaza exact, eu nu am vazut. Poate sa fie o țeapă la fel ca, concursul organizat de cei de la acadaemiaforex.ro, unde se promiteau premii mari și nimeni nu a câștigat deoarece toți participanții au fost descalificați.

#14411 Clipuri forex

Posted by marco on 21 August 2009 - 10:44 AM in Strategii si planuri de tranzactionare

pentru a descarca fisiere din FTP tr sa ai instalat un client FTP(program). Cel recomandat de Stefan este foarte bun.
Dupa ce este instalat programul introduci adresa de ftp, user si parola de utilizator si ai acces (citit, descaract )la toate fisierele din acel ftp. Selectezi ce te interseaza sa descarci si il copiezi in directorul pe care il creezi in prealabil (ii dai o cale unde sa-l descarece). Asa merge cel mai simplu sa decarci toate clipurile postate de Oltciter.
Oltciter tin sa te felicit pentru munca depusa si timpul acordat pentru a-i invata pe altii sa tranzactioneze.

#14136 Swissdealing

Posted by marco on 20 July 2009 - 04:39 PM in Brokeri forex

Inca nu se poate verifica contul:”During the initial beta testing phase, account verification and settlement are temporarily disabled. We will enable payment options really soon.”

#14135 Swissdealing

Posted by marco on 20 July 2009 - 04:31 PM in Brokeri forex

se pare ca nu a incercat cineva sa scoata banii.
eu nu am un profit foarte mare ca sa incerc sa-l scot.

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.