Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

zvaleriuz's Content

There have been 2 items by zvaleriuz (Search limited from 17-November 18)

Sort by                Order  

#27653 Expert bazat pe martingale

Posted by zvaleriuz on 22 August 2011 - 08:16 PM in Experti, indicatori si trading automat

Testeaza cineva robotul meu,daca da astept concluzii,pareri,sugestii

#27646 Expert bazat pe martingale

Posted by zvaleriuz on 22 August 2011 - 07:21 AM in Experti, indicatori si trading automat

Buna baieti, zilele astea un prieten de-al meu mi-a aratat un expert destul de profitabil care lucreaza pe o strategie de martingale.Intre timp el si-a facut un blog special pentru acest expert.Va propun sa il testati si voi.Va rog sa fiti atenti ca lucreaza normal doar pe conturi ECN si NDD,acolo aflati mai multe despre el.Aici am atasat versiunea care merge pe conturile demo.

Attached Files

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.