Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Mihai007's Content

There have been 7 items by Mihai007 (Search limited from 23-July 18)

Sort by                Order  

#53330 Modificare EA pentru tranzactionare dupa un anumit orar

Posted by Mihai007 on 31 January 2014 - 07:51 AM in Experti, indicatori si trading automat

Daca as avea putin habar cu siguranta ca nu as cere ajutor, e bine venita informatia ta, multumesc.

#53326 Modificare EA pentru tranzactionare dupa un anumit orar

Posted by Mihai007 on 30 January 2014 - 07:50 AM in Experti, indicatori si trading automat

Buna dimineata, ma poate ajuta cineva si sa modifice un EA, astfel incat sa deschida tranzactii doar intrun anumit interval orar? Mai intai vreau sa stiu daca este posibil, apoi voi posta si EA-ul si bineinteles il voi ruga sa ii mai faca cateva modificari :)

#52630 Offtopic Profesionist

Posted by Mihai007 on 31 August 2013 - 06:57 PM in Discutii generale

Observ ca nu se posteaza nimic folositor pe aici de ceva vreme, doar va contraziceti unul pe altul. E trist ce se intampla, daca nu aveti nimic bun de spus abtineti-va. 

P.S. Aici e offtopic deci puteti posta orice sau aproape orice.

#52625 Offtopic Profesionist

Posted by Mihai007 on 31 August 2013 - 06:36 PM in Discutii generale

Salut, ziceti-mi un broker care ofera cont demo care nu expira, am deja unul la Oanda si as avea nevoie de un script care sa deschid un ordin si sa aiba deja setat sl si tp si care pot si modificate.

#48761 Cat timp trebuie testata o strategie?

Posted by Mihai007 on 01 March 2013 - 07:53 AM in Intrebari si raspunsuri

Unde gasesc acel simulator?

#48753 Cat timp trebuie testata o strategie?

Posted by Mihai007 on 28 February 2013 - 07:36 PM in Intrebari si raspunsuri

Cat timp trebuie testata o strategie pana iti dai seama ca functioneaza?
Am atasat si un statement, si nu vreau sa ma laud cu el pentru ca oricum e pe demo si doar o saptamana de tranzactionare.

Attached Files

#48752 Cereri de EA-uri pe privat sau pe mail

Posted by Mihai007 on 28 February 2013 - 07:04 PM in Experti, indicatori si trading automat

Buna seara, se poate introduce intr-un EA o conditie legata de volumul care apare in MT4?

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.