Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

mandy8638's Content

There have been 6 items by mandy8638 (Search limited from 19-October 18)

Sort by                Order  

#2934 Strategie Time Frame mai mic de M30

Posted by mandy8638 on 02 February 2007 - 06:10 AM in Nesortate

incearca pe forex-tsd.com

#2804 Ce ati vrea sa gasiti pe un site/forum de forex in romana?

Posted by mandy8638 on 28 November 2006 - 03:10 PM in Discutii generale

subscriu la ideea cu aprofundarea informatiilor dintr-un curs tinut in bucuresti .daca mai gasiti amatori as fi interesat si eu . mai rau e cu timpul dar sper sa gasesc si asa ceva .

#2345 help pls

Posted by mandy8638 on 05 September 2006 - 08:18 AM in Nesortate

multumesc pentru http://www.metaquotes.net/terminal dar il incercasem deja . sunt bucuros ca am reusit sa rezolv problema. eu descarcam fisierul mt4 cu opera. l-am dat jos cu internet explorer si merge super bine .deci in opera este problema.multumesc celor care au raspuns cererii mele.

#2338 help pls

Posted by mandy8638 on 04 September 2006 - 10:49 AM in Nesortate

multumesc pentru ideea cu Safe Mode dar nici asa nu am rezolvat-o chiar daca am reusit sa sterg metatrader data center.multumesc caci este buna pe viitor ideea.bye

#2318 help pls

Posted by mandy8638 on 02 September 2006 - 12:34 PM in Nesortate

multumesc pentru ajutor dar nu am obtinut nici o schimbare .am mai folosit reg cleaner, spyboot search&destroy, adaware,registry mechanic (si bineinteles nod 32)dar in afara de a lichida vreo 126 de probleme nu am nici o schimbare in mt4.mai studiez problema dar cred ca tot la refomatare ajung.PS mai am vreo 150 de probleme nerezolvate .thanks a lot

#2304 help pls

Posted by mandy8638 on 01 September 2006 - 12:56 PM in Nesortate

multumiri tuturor cara fac ca acest forum sa existe am fost un privitor al discutiilor de aici . am probleme cu mt4.am mai lucrat acum ceva timp cu el (acum8,9 luni) o scurta perioada de timp apoi renuntind.acum am vrut sa mi deschid iar cont la mai multi brokeri si la fiecare dupa ce dau drumul la mt4 apare virusat zic eu adica literele nu mai pot fi citite fiind haotic puse.a mai avut cineva aceasta problema?in program files imi ramine si nu pot sa-l sterg meta trader data center . imi spune ca este folosit de alt program etc cind dau delete. am avg antivirus la zii care nu simte nimic.dati-mi o idee ca altfel trabuie sa-l reformatez pls.mulumesc

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.