Sari la conținut

Carti despre trading


maslow

Postări Recomandate

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • 2 luni mai târziu...

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu cartea "The new Science Of Technical Analysis" de Tom Demark...un link free sau daca o are cineva pe mail crysty_pop@yahoo.com

 

thanks

"ecp" incearca asta:

hxxp://rapidshare.com/files/126893144/0471035483.rar

 

Nota: Copiati link-ul asta la voi in browser ...si in loc de "hxxp" scrieti asa cum e normal "http://"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Am reusit sa iau o gramada de carti, cred ca toate cele de pe RapidShare. Daca aveti nevoie de ele si stiti sa folositi utorrent sau un program asemanator:

http://www.torrentbox.com/torrent_details?id=223657

Daca va intereseaza doar o singura carte de pe-acolo si nu vreti sa stati sa luati toata colectia (sunt totusi 1.5GB) v-o trimit eu pe e-mail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 luni mai târziu...

Hello All,

Stiu ca e cam vechi acest topic totusi poate ma poate ajuta cineva cu cartile lui Joe Ross (ma intereseaza in special Day Trading si Trading is a Business)

Daca pot sa dau la schimb, cu mare placere

Multumesc anticipat.

Editat de HappyTrader
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Moderators

Am descarcat si eu cu torentul cele 1,5 GB de carti.Cu ce program deschid acel fisier de 1.53 Gb?

Recomand power iso. Atat pentru a deschide acel fisier cat si pentru a deschide oricare alta imagine a unui cd.

 

www.poweriso.com e siteul, nu este freeware insa varianta trial isi face treaba perfect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.