Sari la conținut

Structura forum


Stefan

Postări Recomandate

As vrea sa pot spune ca iti inteleg frustrarea... dar nu prea inteleg. Chatul e deschis tot timpul, pentru a vedea ce s-a mai postat ai aceeasi functie ca si pe vechiul forum... Ceva cred ca e in neregula daca spui ca lucrurile astea sunt imposibile. Poti pune un screenshot cu felul in care arata forumul la tine ca sa te pot ajuta mai bine?

 

Nu stiu..., poate din cauza ca era pus pe IP.Board LO-FI.

Acum a mers cumva. Mai e o chestie . Am primit Mail cu notificare de topic miu . Cand am dat click pt. a merge direct la topic. mi-a dat o eroare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Management

IP.Board LO-FI e o tema pentru motoarele de cautare. E ciudat ca aveai tema aia selectata "by default". O voi dezactiva.

Poti sa pui aici un copy/paste la eroare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IP.Board LO-FI e o tema pentru motoarele de cautare. E ciudat ca aveai tema aia selectata "by default". O voi dezactiva.

Poti sa pui aici un copy/paste la eroare?

 

Aaaa cred ca asta era ! Acum i-mi dau seama ca de fapt probabil nu puteam intra ca inainte direct din casuta de mail pt. ca nu se mai logheaza automat . ca sa vezi topicul trebuie sa fii deja logat . Asa am patit si acum cand am incercat sa-ti raspund aici . Nu mi-a dat voie sa intru in topic pana nu am dat "Sign In"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Merlyn, daca folosesti functia de private browsing, nu te tine logat (asa functioneaza browserul, nu tine de site). Daca nu folosesti acea functie, atunci asigura-te ca e bifat "remember me" cand te loghezi. Si daca si casuta aia e bifata, nu folosesti nici private browsing... inseamna ca o sa am de lucru in wk.

Flames, ce mi-ai trimis tu nu mi-am dat inca seama de unde vine. Cred ca are legatura cu scriptul de contorizare al bannerelor dar nu sunt convins inca. Mai sap. Cat de des se intampla?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Merlyn, ultimul screenshot e ceva normal. Este un forum protejat. Parca era ceva cu reteaua neuronala a lui Kerosen. Daca ala e, trimite-i un mesaj lui Kerosen sa-ti dea parola pt el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 luni mai târziu...

cate intrebari despre forum

 

I. am incercat sa-mi schimb parola, dar nu am gasit unde. calulatoru meu nu tine minte parolele.

2. ora de pe chat ce reprezinta ca nu e ora rom?

3. am o propunere - sa se creeze un nou chat in care sa posteze doar cei avizati, unde sa se posteze doar idei de trading. chatul actual sa ramana asa cum e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

1. Daca dai click pe numele tau, acolo sus in coltul din dreapta, o sa iti apara My Settings. Acolo poti sa iti schimbi parola(iti apare in stanga Change Password, a 3-a varianta)

 

2. Poate ora de la computerul tau nu e ora romaniei :) Ora de pe chat e ok. Poate ca nu o ai setata ok in profil. Poti sa o schimbi din acelasi loc de unde schimbi si parola.In My Settings la prima optiune, General Settings, ai Time Zone, de unde iti setezi ora.

 

3. Pai si unde ai vrea sa mai apara si chatul asta, pentru cei avizati ? Si cine crezi tu ca ar avea timp sa iti posteze tie semnale de intrare, mura in gura. Si cum am defini care sunt cei avizati si care nu ? Si tu chiar te-ai increde in ele asa, fara nici o problema ? Ai idei de trading destule, in sectiunea Analize sau in sectiunea Strategii si planuri de tranzactionare. Bine, asta e doar parerea mea legata de propunerea ta. Mai important e ce crede administratorul.

Editat de Criodi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.