Sari la conținut

Strategie Time Frame mai mic de M30


Cox

Postări Recomandate

Salut

As vrea sa stiu o strategie pe un time frame de ... 5 , 15 , 30 de minute ( unu din aceste TF-uri ) ; Am cautat pe forumuri da nu am gasit una cat de cat profitabila . Vreau sa tranzactionez pe un TF asa de mic deoarece vreau ... mai multa actiune :);) ( andrenalina :(;) ) .

 

Daca aveti o strategie s-au un link cate o strategie va rog frumos sa o postati aici . Intre timp mai caut si eu :D .

Bafta la pipsi

 

P.S. Vedeti pe postul de TV  The Money Channel la ora 21:30 incepe emisiunea Pietii Internationale . La aceasta emisiune vorbesc si despre Forex ( Piata Valutelor ) pacat ca in ultima vreme aloca un timp din ce in ce mai mic pietei FX , mai mult vorbeste despre Stock Exchange , diferite comapanii din alte tari si despre comoditi . Poate o sa isi dea seama ca trebuie sa vorbeasca mai multe despre FX :D . Cel care prezinta  emisiunea este un analist Forex , dar mai mult vorbeste despre alte pieti :D . Puteti sa urmariti emisiunea live si de pe www.themoneychannel.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

sincer din punctul meu de vedere analistul forex e ca analistu politic. adica tot un fel de papagal.

daca nu tranzactioneaza EGAL ZERO, iar daca tranzactioneaza nu mai e analist e trader.

 

citeam pe undeva ce i-a zis Vantu unuia care a vrut sa administreze un fond de investititii:

"Daca n-ai pierdut banii tai nu ai cum sa administrezi banii altora."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.