Sari la conținut

Google AdSense


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

De astazi o sa vedeti si reclame pe vamist... Nu ma astept sa aduca profit; sunt multumit daca aduc banii pentru abonamentul de hosting, o licenta de vBulletin si pretul designului pentru portal ;). Daca nu, ata ete... o sa le finantez tot eu ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

  • Management

NU trebuie sa dati click-uri numai asa ca sa fie ;). E de ajuns sa dati click-uri doar daca vedeti ceva care va intereseaza. Oricum, multumesc pentru intentie ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Cel mai mult mi-ar placea sa vad mai multa lume postand si vorbind despre aceasta comunitate si in afara ei ;). Cred ca ar fi mult mai de ajutor decat clickurile si donatiile. Oricum, va multumesc inca o data apentru intentii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...
  • Management

Dupa ce cei de la Google au decis sa scoata vamist.com din programul AdSense, acum au revenit asupra acestei decizii si ne-au deblocat contul. Interesant este faptul ca de obicei, daca ai fost scos din program, nu mai esti primit inapoi.

 

Inca o data va rog sa NU DATI CLICK-URI DACA NU VA INTERESEAZA RECLAMELE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.