Sari la conținut

StartradeXT de la Vanguard


$tefan

Postări Recomandate

  • 3 luni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...
  • Management

@Tavi, probabil vroiau cei de la Vanguard sa ne faca sa mai aruncam un ochi si pe site-ul lor si s-au gandit sa-l trimita pe Naibody.

@Naibody, m-as bucura sa ma contrazici si sa ma "acuzi" de paranoia.

@Vanguard, stiu ca mai cititi din cand cand... Nu ar strica sa va dati si cu parerea (in mod oficial, bineinteles).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

sal

da vanguard e white label de la cmc. dar in rom puteti gasii si brokeri cu platforme proprii .. exemplu niste bulgari care au venit in rom ...

cred ca te referi la bulgarii de la deltastock ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am inscris acu 2 luni la acel concurs care se tine la Deltastock.Parerea mea e ca sunt bubulani.

1.Platforma e praf.

2 in legatura cu concursul.....In fiecare luna se reiau conturile de la 0.Si culmea ca in 2-3 Ianuarie o persoana avea contul de vreo 3-4 ori marit, ceea ce mi s-a parut cam ciudat, fiind si imediat dupa anul nou, cand nu s-a prea miscat piata.Puteai face pipsi, dar nu o duzina.Mai erau si altii dar nici pe departe la suma aia.

Cat sunt de seriosi cu clientii daca ai un cont real .....nu stiu.Poate sunt buni, poate nu.

Dintr-atatia brokeri......eu zic ca ai de unde sa alegi.Fa-le o vizita la toti pe site-uri si vezi care iti convin.

Eu as alege Oanda..

Succes!

Azi am colindat cateva forumuri si am gasit, spre mirarea mea Deltastock in top ten. Astept si alte pareri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

@Tavi, probabil vroiau cei de la Vanguard sa ne faca sa mai aruncam un ochi si pe site-ul lor si s-au gandit sa-l trimita pe Naibody.

@Naibody, m-as bucura sa ma contrazici si sa ma "acuzi" de paranoia.

@Vanguard, stiu ca mai cititi din cand cand... Nu ar strica sa va dati si cu parerea (in mod oficial, bineinteles).

Cum spuneam, ma prind greu cum se posteaza pe aici !

Cum ca as fi spion Vang...nici vb !

Dar MA MIR SINCER ca nu ati auzit de promotia lor, cu depui 1000 Euro in cont real la StartradeXt si primesti 200 Euro bonus in cont !!!

Iar conditiile de retragere sunt OK.

Campania s-a terminat acum, asa ca nu mai poate spune nimeni ca le fac eu reclama.

La bulgarii aia idioti de la Delta, ca sa faci 10.000 Euro rulaj pt ca sa scoti 1$ din bonus .........

Editat de naibody
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au ei o strategie de a-si scoate banii, nu te agita!!!

Promotii sunt multe, dar inca n-am auzit sa fi scos careva banii din promotii.Chiar crezi ca sunt asa sufletisti sa-ti dea bani gratis?

Eu unul m-am potolit cu ofertele astea.Am primit si eu o suma de bani si mi-au expirat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cand am deschis contul nu tin minte sa fi pomenit de asa ceva!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.