Sari la conținut

Promovarea acestui site


Postări Recomandate

  • Management

Asta este pentru cei care m-au intrebat prin diferite threaduri, pe mail sau face to face cum pot sa ajute forumul sa se dezvolte.

 

Avand in vedere ca o comunitate are succes numai si numai datorita membriilor care o formeaza, cred ca cea mai buna metoda de promovare este succesul acestora (ma refer la succesul in trading, bineinteles). Tin minte ca mai era cineva pe forum care a spus acelasi lucru intr-un alt thread... In concluzie, cand faceti primul milion de dolari din forex, nu uitati sa amintiti si de vamist :D.

 

Pana la milion, puteti sa faceti cunoscut forum-ul punand link-uri catre el pe alte site-uri de profil pe care le accesati, sau vorbind despre el cu oameni care credeti ca ar putea fi interesati de forex.

 

Stiu ca sunt multe lucruri pe care mai trebuie sa le fac si eu... Sper ca din toamna sa pot sa le vorbesc studentilor din ASE despre aceasta comunitate, sper sa reusesc sa fac site-ul sa apara in presa, sper sa reusesc sa ofer celor care posteaza posibilitatea de a castiga bani prin google adsense... Nu stiu cate se vor realiza, dar cu siguranta voi incerca sa fac tot ce pot ca sa atrag mai multa lume aici, sa cresc continuu nivelul de profesionalism si sa incurajez lumea sa posteze.

 

Daca aveti si alte propuneri, le puteti posta aici. Singura metoda pe care nu am acceptat-o si nici nu o voi accepta este link exchange-ul. De asemenea, daca printre voi se afla cineva care se pricepe la SEO, il rog sa-mi dea un mesaj privat ca sa discutam despre o eventuala colaborare.

 

Multumesc!

 

[later edit]M-am razgandit si se accepta si link exchange in anumite conditii... Persoanele interesate ma pot contacta pe private[/later edit]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

  • Management

A, inca o chestie... Vreau sa fac niste stickere de lipit pe masinile prietenilor (a celor care accepta, bineinteles) si pe ATV lu' Alex (sa-mi faci si mie loc printre stickerele cu descoperalumea.com, te rog! :D ). Daca aveti vreo idee de slogan, va rog sa o postati aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management
  • Management

Imi place ca am si eu threadul meu in care vb singur :D. Pe partea de SEO sunt in tratative cu cineva pentru o colaborare. Oricum, in caz ca nu ati observat, vamist-ul apare al treilea in google.ro la cautarile dupa "forex" :D. Suntem pe drumul cel bun... Cred ca aceasta comunitate a devenit cea mai importanta comunitate Forex din Romania. Si le multumesc pentru asta tuturor celor care au postat informatii pe forum. Trebuie sa recunosc ca sunt cu mult peste asteptarile mele si sper sa continuati sa postati. As vrea sa stiu ce va motiveaza sa puneti informatii aici si ce i-a facut pe unii dintre cei care au postat inainte sa nu mai posteze si sa se multumeasca sa intre din cand in cand sa citeasca... Dar cred ca o sa deschid alt thread pe tema asta.

Sunt putin entuziasmat acum de niste vesti, asa ca scuze daca am fost incoerent :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.