Sari la conținut

Vedeti reclamele de la google?


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

In mod normal, in fiecare thread ar trebui adaugat la sfarsit un post in care sunt reclame de la google. Nu stiu de ce dar la mine apare postul dar fara reclame. La altii am vazut ca reclamele apar... Voi le vedeti sau nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Management

Mda.. se pare ca nici cei de la google nu au o explicatie. O sa incerc sa gasesc o solutie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Cu text merge.. si am aflat si care e motivul. Cei de la Invision au adaugat o protectie suplimentara forumului care se cam bate cap in cap cu codul generat de google pentru reclame. O sa rezolv imediat...

 

[later edit]S-a rezolvat! Multumesc pentru reply-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

La mine boxul e gol pe firefox. Se vad reclamele cu IE, dar eu folosesc Firefox de obicei, iar IE doar cand am probleme (de exemplu paginile de la Sony nu vor nici de al dracu cu Firefox si intru la ei destul de des).

 

Din partea mea poti sa o lasi asa, e frumos Google cu boxul gol, oricum nu prea dadeam clicuri pe ele :D

 

Spor mare si welcome back online!

 

A, si inca ceva, imi lipseste iconitza cu "treadul are mesaje postate de tine", aia cu steluta neagra, era folositoare uneori ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Salut Tradelover,

 

Exista si acum o diferentiere intre threadurile in care ai postat si celelalte.

 

Cele in care NU ai postat arata asa: f_norm_no.gif

Cele in care ai postat arata asa: f_norm_no_dot.gif

 

Culoarea poate sa difere dar nu are importanta.

 

Bine ai revenit pe forum! Nu te-am mai vazut de mult pe aici... Lipsa de timp sau te-am suparat cu ceva? Sau pur si simplu te-ai saturat de forex? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.