Sari la conținut

Curiosi cat valoreaza acest forum ?


afaceristz

Postări Recomandate

$-) Ia ghiciti cam cat valoreaza forumul vamist . Nici mai mult nici mai putin de $5,580 :D .

"Site Value Report

The estimated value of http://www.vamist.com is: $5,580

 

This value is calculated based on several factors shown above, including: Links, Traffic (Alexa), age of the domain, site category, domain keyword popularity, and overall occurrences of the domain name on the web."

by www.dnscoop.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Management

Vrei sa-l cumperi? Sa stii ca nu e de vanzare :D

Hai sa ne jucam putin! In cat timp credeti ca-si dubleaza valoarea? Eu spun ca in max. 6 luni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
  • Moderators

Grrr.. haha.. (râs mânzeşte)... se pare ca trendul e bearish de data asta.....

 

azi arăta aşa: "The estimated value of http://www.vamist.com is: $2,855"

 

Stefane, vezi ce faci ca pierzi pariul :D

 

Spor mare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Deja am inceput sa primesc intrebari daca forumul este de vanzare. Doua pe mail si una pe un alt forum :D. Imi aduc aminte de prima oferta pe care am avut-o, inca de pe vremea cand pe vamist era un forum de afaceri si nu se pomenea nimic de forex (deci inainte de a avea sectiunea de forex pe forumul de afaceri... cei mai vechi stiu despre ce e vorba). Atunci vroia cineva sa-mi dea 10 milioane pe el si s-a mirat cand am l-am refuzat si am inceput sa glumesc pe seama ofertei lui... probabil lui i se parea ca imi face o favoare :D.

Si ca sa fie lucrurile clare (adica sa am ce link sa dau atunci cand ma mai intreaba cineva daca vamist-ul e de vanzare), mai precizez o data ca vamist.com NU este de vanzare. Daca totusi se gasesc persoane interesate sa INVESTEASCA in aceasta comunitate, atunci ii invit sa-mi trimita un mail sau un PM ca sa discutam (si a investi NU inseamna a cumpara 51% din site... asta apropo de un vechi post de pe blogul lui Vivi).

Oricum, chestia cu dnscoop.com este doar o joaca. Pentru mine este irelevanta valoarea afisata acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...
  • Management

In caz ca va intrebati ce mai zice nenea dnscoop:

 

valoare_vamist_forex.jpg

 

Desi inca sunt de parere ca valoarea afisata acolo este irelevanta, avand in vedere ca instrumentul de masurare este acelasi, putem spune ca suntem in crestere :P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.