Sari la conținut

Seminar spread betting


Stefan

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

  • Management

Deja incep sa cred ca nu o sa ne strangem 50 pentru anul asta. Am mai vorbit cu cei de la WS si au spus ca nu-si pot justifica cheltuielile ca sa vina pentru mai putine persoane. Totusi, au promis ca atunci cand o sa ne strangem, vor veni... Acum ramane de vazut daca o sa ne strangem si daca se vor tine de cuvant. Si oricum, pana pe 9 decembrie mai e timp. Si pentru ca exista oameni interesati de spread betting, au o oferta interesanta pentru membrii de pe vamist: limita minima de betting de 1 euro si daca va deschideti cont la ei anul asta si in primele 2 luni pierdeti 400 de euro (sau 350.. nu mai stiu.. tre' sa mai intreb o data), acesti bani vor fi restituiti integral (contul va fi realimentat cu suma pierduta, in limita a 400 de euro.. sau 350.. cum ziceam, mai intreb o data). Destul de interesant zic eu... Am putea sa tranzactionam live 2 luni fara sa riscam nimic. Tocmai bine sa ne obisnuim cu platforma si cu sistemul de spread betting. Voi ce parere aveti? Eu parca as incerca :)

Astept sa-mi dea linkul sau codul ce trebuie introdus pentru a beneficia de oferta... Sper sa isi mai dea cineva cu parerea pana sa-mi deschid cont :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Buuuun.. Deci tineam eu bine minte 400 de euro dar intre timp lucrurile s-au schimbat. De fapt, suma aia primita inapoi nu este o suma fixa ci un procent din cont - respectiv 50%. WS astia lucreaza in lire si suma minima ca sa-ti deschizi un cont la ei este de 500 de lire.. care atunci cand am vb prima data (acum cateva sapt) valorau 800 de euro => 50% din 800 = 400 de euro. Intre timp, euro s-a intarit si 500 de lire inseamna 700 de euro => 50% = 350 de euro :). Acum le-am trimis un mail sa vad daca pot sa obtin o suma minima mai mica pentru deschiderea unui cont daca esti membru vamist.com. Astept sa-mi raspunda...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Vamist Forex a fost adaugat in formularul de deschidere a contului pe http://www.worldspreads.com/index.aspx Daca vreti sa beneficiati de oferta cu 50% cash back, trebuie sa selectati Vamist forex la campul "Where did you hear about us?" Este foarte important pentru ca altfel nu se va aplica aceasta oferta. Limita minima de deschidere a unui cont este teoretic de 500 de lire (adica 700 euro la cursul de azi). Daca totusi sunteti interesati si vreti sa deschideti un cont cu mai putini bani puteti sa-mi dati un PM si in principiu se poate rezolva pentru cererile pana in 500 de euro (mai putin de atata nu accepta) cu precizarea ca procentul de cash back VA FI MAI MIC (undeva in jurul lui 25%).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.