Sari la conținut

cine imi recomanda un broker mt4


ady1990

Postări Recomandate

  • 3 luni mai târziu...
  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Buna...vreau sa imi deschid un cont mini dar sa fie neaparat pe o platforma mt4. Imi recomanda cinva unul?

obtiuni ar fi:

interbankfx, micro cu 250$, 1pip=1cent aproximativ, alimentare cont prin transfer bancar

sau daca ai e-gold mai sunt cativa, eu lucrez cu doi, pm daca te intereseaza varianta asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Liteforex.org mi se pare foarte ok, poti sa deschizi cont si cu 1$ ai levereage 1:500, margin 1%, poti face transfer usor prin webmoney( dureaza 10 minute sati deschizi cont), faci ce vrei,,,dar merita sa te uiti pe siteu lor...aa...si au si fixed spread, 3 pip la perechile importante...adica nu se mareste in functie de activitatea pietei ca la majoritatea brokerilor.

Editat de grip
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

ok.... banii pt forex exista (ma rog or sa-mi intre dupa 5.06 in cont), ne-am hotarat sa ramanem la acest moment cu MT4 din mai mutle considerente unele dintre considerente sunt: tradelover TheEconomist =)) si faptul ca permite intr-o oarecare masura implementarea rezultatelor retelelor =))

 

problema care o am si de aceea am notat aici este ca nu stiu la care dintre toti brokerii care folosesc MT4 sa merg :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

ok.... banii pt forex exista (ma rog or sa-mi intre dupa 5.06 in cont), ne-am hotarat sa ramanem la acest moment cu MT4 din mai mutle considerente unele dintre considerente sunt: tradelover TheEconomist :D si faptul ca permite intr-o oarecare masura implementarea rezultatelor retelelor =))

 

problema care o am si de aceea am notat aici este ca nu stiu la care dintre toti brokerii care folosesc MT4 sa merg =))

@kerosen cauta un broker cu MT4 daca te-ai hotarat ca vrei sa mergi pe MT4 care are capitalizare buna care are deja un renume (si aici inteleg faptul ca nu "comenteaza" cand trebuie sa-ti retragi din bani sau/si ti-i vireaza repede), care este inregistrat NFA si care evident nu e din est. Daca vrei sa "scoti" banii aia multi de la est nu o sa reusesti.

Banii trebuiesc scosi din alta parte. In general rusii tranzactioneaza pe platformele lor de "forma" adica pe bani putini si grosul si-l trag din afara, de pe alte continente de oriunde altundeva dar numai de la ei nu. Acum tu tragi concluziile si tu iei deciziile, eu doar ti-am dat un sfat prietenesc.

 

@grip sper ca ai inteles si tu din context care este ideea cu LiteForex si alti brokeri cu "deschidere" de 1 parai.

Editat de Alexian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 luni mai târziu...

sunt de acord cu Alexian în privinţa asta, dar totuşi am găsit doi brocheri din west cu asa platformă în care am încredere unul este http://www.fxdd.com/ şi altul http://www.migfx.com/ în ambii am conturi şi nici cu unul nu am avut probleme, dar aici afişez un linc cu majoritatea caselor ce folosesc platforma MT4 http://kombates.net/portal/bl/mt_all.php, rămîne la alegerea voastră dacă doriţi neaparat =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna...vreau sa imi deschid un cont mini dar sa fie neaparat pe o platforma mt4. Imi recomanda cinva unul?

http://www.ibfx.com ... Acolo am eu. Si n-am pierdut banii, baieti, desi e primul cont =))

 

Edit: Vad ca a mai zis cineva inainte de ibfx. Sorry %%-

Editat de bumasoft
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.