Sari la conținut

EUR/GBP


iordaki

Postări Recomandate

  • 6 luni mai târziu...

@madboy

 

Nu ar fi fost corect sa iei short in momentum cand spargea neckline-ul sau cautai o justificare logica a short-ului tau? :) Oricum pana nu confirma poate sa isi continue marsul triumfator in sus. Sus, sus, sus la munte sus. Gotcha!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@madboy

 

Nu ar fi fost corect sa iei short in momentum cand spargea neckline-ul sau cautai o justificare logica a short-ului tau? :) Oricum pana nu confirma poate sa isi continue marsul triumfator in sus. Sus, sus, sus la munte sus. Gotcha!

 

Am luat shortul pe spargerea lui 0.8800 din 21/04 crezand ca acest nivel va actiona ca rezistenta.Stopul e la 0.8845 si avand in spate si dublu topul de pe weekly plus pinbar,eu ii dau o sansa.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 luni mai târziu...

EUR/GBP,Weekly View(16-20.01),4Hours Chart-

 

 

Price has found support at 0,827(weekly Pivot).

 

 

- Bullish Probability will break 0,832(100SMA confluence with Weekly R1), next 0,834(daily Pivot confluence with downtrendline), and reach 0,838(200SMA).

 

 

- Downside, if 0,827(uptrendline, confluence with Weekly Pivot) is broken and confirmed, price could reach 0,8215(Monthly S1) or even 0,8171(Weekly S1).

 

To Your success,

Tiberiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.