Sari la conținut

Freedomrocks


achilles

Postări Recomandate

L-a folosit cineva?Ma poate ajuta cineva cu sfaturi cu privire la acest broker?Si mie mi-a fost prezentat de cineva care din cate cunosc nu prea are experienta si de aceea vreau si parerea unor traderi cu experienta.

Am intrat pe demo si am vazut ca are platforma MT4 si foloseste un leverage de 400:1.Va rog spuneti-mi ca sa fac.

Va multumesc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • Management

Faptul ca pui link-uri cu cod de referrer in ele ma face sa cred ca vrei mai degraba sa le faci reclama decat sa afli o opinie.

 

Parerea mea despre ei: proasta

Motivul: intra aici si cauta-i

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Freedomrocks este un sistem de tranzactionare care are negociat cu IBFX un leverage de 1:400.Acum am inteles de fapt ce este dupa o luna de stat pe demo.Oricum este super,niciodata nu am pierdut.Castigurile sunt mici dar constante la un cont de 1000$.

nu ai pierdut niciodata in cate tranzactii??

arata un statement, vorbele goale nu reprezinta nimic. sincer la acel leverage e destul sa pierzi o data si te lasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

nu ai pierdut niciodata in cate tranzactii??

arata un statement, vorbele goale nu reprezinta nimic. sincer la acel leverage e destul sa pierzi o data si te lasi.

 

Doar pe demo am tranzactionat.La un leverage de 1:200 10 loti sunt 500$ iar la leverage-ul de 1:400 10 loti sunt 250$, cred ca merita leverage-ul de 1:400,nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce strategie folosesti?

 

Nu este strategia mea este strategia Freedomrocks(buy low- sell hight). In functie de suma pe care o ai acest "soft" iti calculeaza cati loti sa cumperi(buy) din EURUSD si USDCHF(doar cu aceste paritati lucreaza deoarece sunt considerate cele mai stabile) in asa fel incat Margin sa fie cat mai mic(a).Iar apoi in pending iti spune cat loti sa cumperi si sa vinzi din ambele perechi( 2 pozitii de buy si 2 sell).Mai multe nu am cum sa spun, este mult mai usor de vazut decat de explicat, oricum te scuteste de "transpiratii" si emotii si beneficiezi si de un leverage de 1:400.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.