Sari la conținut

Primul concurs: 1-30 aprilie


Stefan

Postări Recomandate

Era de stiut cine castiga!Pacat ca au fost altii mai "destepti" ca iordaki care sa-si bage nasul unde nu le fierbe oala.Ar trebui sa se simta looseriii!!!!!!

jiji, te simti bine ? :D

ai ceva informatii ca s-au facut tranzactii frauduluase =)) in conturile celor din concurs? :D nu m-ar mira :D

serios marco, daca stii ceva, scuipa tot :D

hai noroc... =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

=))

Pe mine nu ma supara nimeni!!E vorba de cine l-a suparat pe Iordaki, si acum nu mai vrea sa posteze.A gresit omul intr-o analiza si cativa "frumusei" au sarit cu gura pe el.

Nu stiu de ce altii nu inteleg ca fiecare isi exprima propria opinie.

Cred ca cineva datoreaza cuiva scuze!

Nu imi luati in nume de rau textul de mai sus, dar am simtit ca e mai bine sa stie toti ce se intampla pe privat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai ceva informatii ca s-au facut tranzactii frauduluase =)) in conturile celor din concurs? :D nu m-ar mira =))

serios marco, daca stii ceva, scuipa tot :D

Mâine o sa fac publice tranzacţiile

 

stai relax man, te cred

 

E vorba de cine l-a suparat pe Iordaki, si acum nu mai vrea sa posteze.A gresit omul intr-o analiza si cativa "frumusei" au sarit cu gura pe el.

eu: eu postez, deci nu is eu "frumuselu" ala :D

Nu stiu de ce altii nu inteleg ca fiecare isi exprima propria opinie.

Cred ca cineva datoreaza cuiva scuze!

Nu imi luati in nume de rau textul de mai sus, dar am simtit ca e mai bine sa stie toti ce se intampla pe privat.

mai Iordaki... chiar nu intelegi ca nu e bine sa faci analize si sa incepi sa spui prin stanga si'n dreapta ce o sa faca euro/xyz ? piata nu poate fi prezisa ( si multi nu inteleg asta! si de asta incep x persoane sa te catalogheze drept un trader slab daca ai gresit o predictie!)

apropo... multi traderi PRO, au mai mult tranzactii pe - decat pe + si totusi is profitabili; ce chestie, nu? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai Iordaki... chiar nu intelegi ca nu e bine sa faci analize si sa incepi sa spui prin stanga si'n dreapta ce o sa faca euro/xyz ? piata nu poate fi prezisa ( si multi nu inteleg asta! si de asta incep x persoane sa te catalogheze drept un trader slab daca ai gresit o predictie!)

apropo... multi traderi PRO, au mai mult tranzactii pe - decat pe + si totusi is profitabili; ce chestie, nu? =))

Ce sa zic?

O sa spun una piaţa se poate prezice !!!! 8 din 10 mişcări sunt corecte, altceva ca trebui de oprit cea greşită si sa lasi pe cea corecta sa creasca.

Eu in ultimele 2 luni am mers destul de bine am triplat contul. Multe poziţii din concurs au fost si in real folosite.

Sa zic ca-mi merge atât de tare ? Nu stiu ....Cate 10 tranzacţii la rand pozitive.......Ce ar spune teoria probabilităţii la acest capitol? Si nu am câştigat la loto ceva bănuţi......din păcate aici nu merge cu norocul =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca poate fi prezisa.Numai nu la distante foarte mari.Puneti mana pe EW si convingeti-va.Ca nu poate fi prezisa 100% asta e altceva.Dar directia conteaza.

ma asteptam sa fie invers =))

si totusi... poate fi prezisa 51%?

daca da... atunci, eu zic sa iti deschizi un hedge fund, dute si cauta investitori seriosi si i-a toti banii din piata fx =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Deocamdata, un lucru am si eu de spus legat de toata povestea asta de care am aflat din intamplare din alte surse. Am avut ocazia sa discut cu Iordaki cu alte ocazii si are tot respectul meu... si sunt sigur ca sunt si altii pe aici care gandesc la fel.

 

Voi pleca pt. cateva zile si nu voi avea acces la net. O sa revenin la acest subiect cand ma intorc, daca va fi cazul.

 

Si legat de concurs, pentru ca totusi trebuie sa fie si un premiu, castigatorul va primi din partea mea o sicla de vin de colectie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, ma las batut, totusi o intrebare pentru Iordaki, tu chiar tranzac. din 2003 ? =)):D:):D:D:|

Sunt in trading din 2002..... atunci am aflat, atunci am început sa primesc suturi cu picioarele de la piaţa =))
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.