Sari la conținut

O noua intalnire


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Pentru cei din Cluj: si Kerosen impreuna cu cei de pe fxtrader.ro organizeaza o intalnire in Cluj, vineri la ora 19:30. Mai multe detalii gasiti pe http://fxtrader.ro/forum/showthread.php?t=243

La noi la Cluj se pare ca vom fi doar 3 persoane: kerosen, eu si soso. Nu stiu daca se poate numi o intalnire organizata ci mai mult o ... flash.. bere =)). Oricum cine-i prin Cluj vineri pe la 19:30 si are chef, poate sa vina linistit =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traian, nu-ti face probleme! Familia e mereu pe primul loc =)). Ai un loc rezervat in cazul in care ajungi si "invitatia" pentru urmatoarea intalnire in cazul in care nu ajungi. =))

Servus Stefan,

Se pare ca trebuie sa aleg doar invitatia pentru urmatoarea intalnire. Ai perfecta deptate, pentru mine si nu numai prioritara este familia. Sa-mi rezervi un loc pentru viitoarea intalnire.

Distractie placuta tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

S-a terminat si intalnirea din Bucuresti si pot sa spun ca a fost cea mai "tehnica" intalnire de pana acum. Pentru asta le multumesc (in ordine alfabetica =)) lui Harif, Iordaki si Phaeton.

Iordaki a facut poze "pentru posteritate" si astept sa le posteze aici. Cine o sa rada de cum am iesit eu in poze, va fi banat fara drept de apel! =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Ne-ai nimerit =))

 

In primele 4 poze, de la stanga la dreapta: Harif, Eu, Eu si Iordaki, Phaeton

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.