Sari la conținut

Ce face un trader duminica?


Postări Recomandate

Salut lume! http://forum.vamist.ro/public/style_emoticons/default/06.gif/04.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' /><' />

Cred ca titlul topicului va pus pe ganduri nitel!

Astazi , duminica fiind,m-am distrat cu un tabel Excel despre extragerile LOTO 6 din 49 !

Am introdus arhiva extragerilor incepind cu anul 1993, cu ajutorul unei macrocomenzi foarte usor de conceput.

Dupa aceea am reusit sa fac o sortare a numerelor extrase pe coloane si pe total , in asa fel incat sa-mi rezulte in final cele mai des aparute numere pe total (si pe coloane), si bineinteles cele mai rar aparute!

Ulterior am mai pus niste butoane care ajuta la introducerea unei noi extrageri,stergerea introducerii eronate a extragerii, si aflarea rezultatului extragerii de la o anumita data ( in intervalul 1993-pina in prezent).

Interesanta a fost introducerea unui cod de culori in functie de cate numere apar castigatoare pe o anumita varianta extrasa. O sa vedeti voi cand o sa-l utilizati!

Si uite asa a mai trecut o duminica care se anunta plicticoasa!

NU a fost! Chiar m-am distrat!

Daca doriti sa incercati acest tabel vi-l atasez aici arhivat ! Cine e fan LOTO 6 din 49 poate o sa-l gaseasca folositor!

Toate cele bune!

Oltciter!

6din49.rar

Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Intotdeauna m-am intrebat daca extragerile de la 6/49 sunt pe bune sau nu. Inclin sa cred ca nu dar probabil ca nu o sa stiu sigur niciodata.

 

Pt. duminica viitoare ce planuri ai? =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intotdeauna m-am intrebat daca extragerile de la 6/49 sunt pe bune sau nu. Inclin sa cred ca nu dar probabil ca nu o sa stiu sigur niciodata.

 

Pt. duminica viitoare ce planuri ai? :D

 

 

Draga Stefan, sa-ti spun drept habar n-am ce o sa fac duminica viitoare! Ideile astea trasnite imi vin la moment.

Banuiesc ca sunt unele turbulente care semnifica vagi dovezi de activitate ale unicului neuron pe care il posed :-& .

Iti dai seama ca ar fi cam greu sa mai ma si intreb daca extragerile de la 6/49 sunt pe bune sau nu.

L-as supraincarca si ar fi de ajuns o singura scanteie ca sa fac buuuumm! =)) .

Asa ca ,pe bune sau nu, uneori mai trag si eu cate o varianta de 4.5 RON pentru distractia personala.

Da ,stii de ce?

Pentru ca atunci cand ajung la agentie mai vad cate unul care baga sute de RON, si atunci am confirmarea ca sunt persoane care nu au nici macar acel unic neuron, ceea ce imi face sa-mi creasca inima de bucurie! Sunt altii care stau mai rau ca mine la "mansarda"! Tipic romanesc! =))

Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

in ceea ce priveste trading-ul, duminica (sau poate sambata) un trader serios isi revede tranzactiile facute in saptamana precedenta si vede ce poate invata din eventualele greseli.

Ah, in al doilea rand, isi numara banii. :smile:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...
  • 3 luni mai târziu...

Un trader duminica citeste publicatiile financiare online, se uita peste cifrele stirilor duminicale, afla ce solutionari sau posibile solutionari s-au dezbatut in cadrul intalnirilor de tip G. Si multe altele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.